Heidi Samuel. Modelka <span>přijala manželovo příjmení</span>

Relax
26. 11. 2009 16:05
Modelka Heidi Klumová změnila příjmení na Samuelová.
Modelka Heidi Klumová změnila příjmení na Samuelová.

Modelka Heidi Klumová změnila příjmení na Samuelová.Modelka Heidi Klumová přijala příjmení svého manžela a nyní se jmenuje Heidi Samuelová. Všechny výrobky i programy nesoucí její původní jméno si však svůj název zachovávají. Oznámil to podle DPA modelčin otec Günther Klum v rozhovoru pro společenský časopis Bunte.

Šestatřicetiletá Klumová před pár dny oficiálně převzala příjmení svého šestačtyřicetiletého manžela Seala Samuela. Klumová požádala o změnu příjmení již na začátku října, krátce před narozením svého čtvrtého dítěte. Jako důvod uvedla jednoduše uzavření manželství, i když se za zpěváka Seala Henryho Oluseguna Olumida Adeola Samuela, jak zní celé manželovo jméno, provdala už před čtyřmi lety. Soud v Los Angeles její žádosti vyhověl.

ČTĚTE TAKÉ: Aňa Geislerová: bez Táni Vilhelmové a vánočního bazaru
                        Heidi Klum po porodu. Zářila na show Victoria's Secret

"Všechny výrobky a programy se i nadále jmenují Heidi Klum. To, že si (dcera) změnila příjmení, není přece žádný problém a dokazuje to její lásku k Sealovi," uvedl Günther Klum v interview.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Nové World of Tanks: HEAT se otevře prvním hráčům. Beta startuje za týden

Relax
Aktualizováno: 10. 4. 2026 14:42
ilustrační obrázek

V liberecké zoo se narodil sameček silně ohrožené zebry bezhřívé

Relax
8. 4. 2026
ilustrační foto

Němci pijí méně pomerančové šťávy, roste obliba zeleninových nápojů

Relax
7. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ