Mladík <span>otravoval Jodie Fosterovou</span>, rodiče si stěžují

Relax
14. 6. 2010 08:32
Jodie Fosterová a Mel Gibson (ilustrační foto).
Jodie Fosterová a Mel Gibson (ilustrační foto).

Jodie Fosterová (ilustrační foto).Rodiče sedmnáctiletého amerického mladíka si stěžovali na Jodie Fosterovou, která podle nich byla na jejich syna hrubá, když se pokusil pořídit fotografii oscarové herečky a jejích dvou synů. Mluvčí Fosterové ale líčí jiný příběh - podle ní byl mladík obyčejný paparazzi, který svým chováním Fosterovou obtěžoval a její syny poděsil. 

"Dotkla se jeho paže, aby ho odvedla stranou a požádala ho, aby je přestal fotit," uvedla mluvčí Jennifer Allenová.

Podle stížnosti, kterou na základě incidentu, jenž se odehrál na konci května, přijala losangeleská policie, ale Fosterová mladíka žďuchala do prsou a popadla ho za levou paži. Žádná žaloba ale podána nebyla a zprávy o případu se dostaly do sdělovacích prostředků až nyní. 

Sedmačtyřicetiletá Fosterová má dva syny ve věku 11 a osm let. Dvakrát získala Oscara za nejlepší ženský herecký výkon; poprvé v roce 1988 za roli v dramatu Znásilnění a o tři roky později za thriller Mlčení jehňátek.

Foto: Profimedia, archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Soňa Klepek: Jonášová Ve víru spotřeby

Relax
9. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Václav Berka: Pivo v hospodě má chutnat tak, jak ho sládek uvařil

Relax
3. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ