<span>Liz Taylorová</span> se vrátila z nemocnice

Relax
20. 8. 2008 10:32
Liz Taylorová na vrcholu kariéry jako Kleopatra, 1963.
Liz Taylorová na vrcholu kariéry jako Kleopatra, 1963.

Liz Taylorová na vrcholu kariéry jako Kleopatra, 1963.Hollywoodská legenda Elizabeth Taylorová je po několikatýdenním pobytu v losangeleské nemocnici doma a daří se jí dobře. Oznámil to hereččin mluvčí Dick Guttman. Žádné podrobnosti ale nesdělil. Potvrdil pouze zprávu, kterou na své internetové stránce zveřejnil magazín People.

"Paní Taylorová je doma a šťastná - a zaměstnanější než kdy předtím," řekl magazínu nejmenovaný přítel. "Žije svým životem. Obědvá s přáteli. Pracuje."

Zdroje citované People neuvádějí, kdy byla Taylorová z nemocnice propuštěna, podle Guttmana to bylo nedávno. Jiný přítel prohlásil, že Taylorová je na tom teď natolik dobře, že plánuje cestu do Evropy a na Havaj a podílí se na tvorbě obalu pro svou řadu parfémů White Diamond.

Poslední oficiální prohlášení o hereččině zdravotním stavu bylo vydáno 31. července, kdy Guttman potvrdil, že byla hospitalizována. Zprávy bulvárních médií, že je vážně nemocná, ale označil za "dramatické, zveličené a nepravdivé". Zdůraznil rovněž, že "její návštěva nemocnice byla preventivní".

Taylorová naposledy natáčela v roce 2001 a v poslední době se kvůli potížím s páteří pohybuje v kolečkovém křesle. Narodila se v Británii americkým rodičům a první role v Hollywoodu dostávala už od svých deseti let. Prošla osmi manželstvími - z toho dvakrát byla vdaná za známého britského herce Richarda Burtona. Má čtyři děti a devět vnoučat. Její osobní život byl poznamenán bojem s nadváhou, drogami a alkoholem.

Foto: profimedia.cz

Autor: ČTK

Další čtení

edna ze dvou ledních medvědic v zázemí brněnské zoo, kam 18. července 2025 přicestovaly z Německa.

Dvě lední medvědice už jsou v Brně, mají za sebou 11 hodin cesty z Německa

Relax
18. 7. 2025

Mladíci z Pardubic dojeli na západ Francie ve starých feliciích

Relax
16. 7. 2025
Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ