Šéf HBO Jiří Ševčík zakotvil ve společnosti Sphere card

Relax
17. 4. 2015 09:46
bez popisku 722724
bez popisku 722724

Jiří Ševčík, který tři roky působil jako český a slovenský šéf společnosti HBO, se stal manažerem pro významné zákazníky v loajalitním programu Sphere card.

Jiří Ševčík, někdejší country manager pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti HBO Europe, se stal manažerem pro významné zákazníky věrnostního programu Sphere card, který provozuje společnost EFIN. V letech 1993 až 2011 působil Ševčík na pozicích výkonného a obchodního ředitele ve společnostech Egmont Czech Republic, Sanoma Praha a Axel Springer Praha.

Autor: - bob -

Další čtení

ilustrační foto

Vyskočí tři metry a loví ptáky v letu. Karakalové jsou novou atrakcí pražské zoo

Relax
19. 2. 2026
ilustrační foto

Nealkoholická vína se dostávají z okraje zájmu do centra pozornosti

Relax
Aktualizováno: 15. 2. 2026 11:34
Ostravská zoologická zahrada odchovává další dvě mláďata vzácného varana papuánského. Zatím pobývají v chovatelském zázemí, dospělé varany mohou návštěvníci vidět v pavilonu Papua. Na snímku je mládě varana papuánského.

Ostravská zoo odchovává další dvě mláďata vzácného varana papuánského

Relax
14. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ