Courtney Love zaplatí, aby se vyhnula soudu

Relax
7. 3. 2011 19:28
Courtney Love (ilustrační foto).
Courtney Love (ilustrační foto).

Americká rocková zpěvačka Courtney Love se rozhodla, že zaplatí přes 400 tisíc dolarů, aby se vyhnula soudnímu procesu. Ten jí hrozil kvůli žalobě módní návrhářky, která rockerku obvinila, že ji pomluvila a urazila na síti Twitter.

Courtney Love vydala zprávu, v níž se omlouvá za to, že použila vůči Dawn Simorangkirové "tvrdá slova" a mimo jiné ji označila za lhářku. "Jsem ráda, že je to už za námi. Vždycky jsem považovala Dawn za talentovanou návrhářku. Mrzí mě, co se stalo, přeji jí prostě to nejlepší," řekla zpěvačka skupiny Hole.

Dawn Simorangkirová zažalovala zpěvačku v roce 2009, že o ní na sítích Twitter a MySpace šířila lži. Případ se měl řešit před soudem, ale slyšení bylo několikrát odloženo, až strany nakonec dospěly k dohodě.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

 Mozaiková instalace nazvaná Šelmárium na průčelí pavilonu šelem v areálu zoo 28. srpna 2026 v Liberci

Šelmárium pro libereckou zoo: Desítky studentů složily unikátní skleněnou mozaiku

Relax
28. 8. 2026

Ovocné kytice mění pohled na to, jak může vypadat originální dárek

Relax
27. 8. 2026
Bitva u Moháče se odehrála 29. srpna 1526 a skončila drtivou porážkou křesťanských vojsk osmanskou armádou

Smrt v bažinách u Moháče. Osudový den, který na staletí přepsal dějiny českých zemí

Relax
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ