George Clooney bude táta? Amal je podle všeho těhotná

Relax
14. 8. 2014 14:15
Herec děti nikdy nechtěl, teď možná změnil názor.
Herec děti nikdy nechtěl, teď možná změnil názor.

Ze zapřisáhlého starého mládence George Clooneyho (53) bude co nevidět nejen ženáč, ale možná i otec. Vypadá to, že mu Amal Alamuddinová pořádně zamotala hlavu a události nabraly rychlý spád. Podle serveru Celeb Dirty Laundry mohla dvojice u italského jezera Como slavit právě zvětšující se bříško úspěšné právničky. 

Že by bylo miminko plánované je prý dost nepravděpodobné, a tak se média přiklání k verzi, že by těhotenství mohlo být hlavním důvodem, proč dvojice tolik pospíchá se svatbou. 

Pro Clooneyho by bylo dítě obrovským zvratem - zvlášť proto, že vždycky tvrdil, že nikdy žádné nechce. I jeho herečtí kolegové o něm občas i tvrdili, že by jako táta nebyl žádná hvězda. 

Autor: - pis -Foto: ČTK/PA/PA, ČTK/imago stock&people/imago stock&people, ČTK/APInvision/Jonathan Short

Další čtení

Proměna roku 2025 - síla a motivace ve svém životě něco změnit

Relax
13. 1. 2026

Peugeot 408: design jako nástroj růstu

Relax
15. 1. 2026

Nové vydání časopisu Instinkt č. 2/2026: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
15. 1. 2026
2/2026 Instinkt

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ