Gwyneth Paltrowová prý podváděla manžela

Relax
19. 2. 2014 17:00
Byla Gwyneth nevěrná?
Byla Gwyneth nevěrná?

Gwyneth Paltrowová (41) prý není dokonalou ukázkou věrné ženy. Podle aplikace Whisper měla podvést svého manžela, muzikanta Chrise Martina (36), s prominentním právníkem celebrit Rickem Yornem. Ten zastupuje třeba Leonarda DiCapria, Justina Timberlakea nebo Reese Witherspoonovou. 

Spekulacím nahrává i fakt, že Gwyneth a Chris měli v minulosti pár krizí. Tvůrci aplikace Whisper teď tvrdí, že s odhalením záletů slavné herečky měl přijít časopis Vanity Fair, protože se ale s Gwyneth nakonec dohodli, skandální odhalení se nekoná. Tvůrci Vanity Fair teď naopak tvrdí, že žádné podobné téma ani neměli v plánu publikovat. A mluvčí herečky nařčení z nevěry odmítá.

 

Autor: - pis -Foto: ČTK/PA/KIM MYUNG JUNG KIM, ČTK/imago stock&people/imago stock&people

Další čtení

ilustrační foto

Nealkoholická vína se dostávají z okraje zájmu do centra pozornosti

Relax
Aktualizováno: 15. 2. 2026 11:34
Ostravská zoologická zahrada odchovává další dvě mláďata vzácného varana papuánského. Zatím pobývají v chovatelském zázemí, dospělé varany mohou návštěvníci vidět v pavilonu Papua. Na snímku je mládě varana papuánského.

Ostravská zoo odchovává další dvě mláďata vzácného varana papuánského

Relax
14. 2. 2026

VÝHERCI: Valentýnská soutěž o masážní oleje Ziaja

Relax
9. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ