Jude Law a Sienna Millerová potvrdili rozchod

Relax
9. 2. 2011 16:09
Jude Law a Sienna Millerová.
Jude Law a Sienna Millerová.

Před dvěma měsíci si koupili dům v Londýně za 200 milionů korun a plánovali svatbu. Přesto jejich mluvčí dnes potvrdil, že se devětadvacetiletá Sienna Millerová a osmatřicetiletý Jude Law rozešli. Vlastně už podruhé.

"Mohu potvrdit, že vztah Sienny a Judea se rozpadl," cituje mluvčího server Daily Mail. Údajně k tomu došlo po vzájemné dohodě a nadále zůstávají přáteli.

Herci se seznámili v roce 2003 při natáčení komedie Zlatíčko a o rok později se zasnoubili. Millerová však v roce 2006 zasnoubení zrušila, protože se Law přiznal k milostnému poměru s chůvou jeho tří dětí. 

Když potom oba žili kvůli práci v New Yorku, dali se v prosinci 2009 opět dohromady a znovu začali plánovat velkou svatbu. Law v pauze ještě stihl počít čtvrté dítě s modelkou Samanthou Burkeovou. 

 

Další čtení

Vánoční dárky, které se dají vyrobit: 5 nápadů, které potěší

Relax
31. 10. 2025

Liberecká zoo má dva varany Reisingerovy, jsou klenotem mezi ještěry

Relax
Aktualizováno: 30. 10. 2025 11:09
Rok kreativity završila společná limitovaná edice a její představení na akci Sensorium Worlds v Miláně

IQOS x SELETTI: Rok kreativity završila společná limitovaná edice a její představení na akci Sensorium Worlds v Miláně

Relax
29. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ