Justin Bieber má na noze Ježíše

Relax
10. 1. 2012 09:30
Bieberovi je teprve sedmnáct a už má tři tetování.
Bieberovi je teprve sedmnáct a už má tři tetování.

Teprve sedmnáctiletý zpěvák si na levé lýtko nechal vytetovat podobiznu Ježíše. A nejde o žádný malý kousek, ale o ozdobu přes půl lýtka.

Tetování je přes půl lýtka.Podle amerických médií tím chce zpěvák jasně vyjádřit, že je věřícím křesťanem. Jeho manažer Scooter Braun dokonce uvedl, že se Bieber modlí před každým svým koncertem.

Vyobrazení Ježíše je v pořadí již třetím Bieberovým tetováním. Oblibu ve zdobení těla zřejmě zdědil po svém otci Jeremym. Spolu s ním si totiž květnu loňského roku nechal na tělo vytetovat stejný hebrejský nápis Ješua, tedy Ježíš. S otcem sice nežije, podle vyjádření zpěváka spolu ale vycházejí skvěle. Nedávno byli přistiženi při návštěvě pizzerie v Los Angeles.

Manažer slavného zpěváka věští svému svěřenci velkou budoucnost. V rozhovoru pro The Washington Post uvedl, že Bieber za pár let rozhodně nezapadne. Dařit by se mu mělo i díky kariérnímu plánu, který pro něj Scooter Braun připravil.

Autor: - pis - Foto: Profimedia

Další čtení

 Mozaiková instalace nazvaná Šelmárium na průčelí pavilonu šelem v areálu zoo 28. srpna 2026 v Liberci

Šelmárium pro libereckou zoo: Desítky studentů složily unikátní skleněnou mozaiku

Relax
28. 8. 2026

Ovocné kytice mění pohled na to, jak může vypadat originální dárek

Relax
27. 8. 2026
Bitva u Moháče se odehrála 29. srpna 1526 a skončila drtivou porážkou křesťanských vojsk osmanskou armádou

Smrt v bažinách u Moháče. Osudový den, který na staletí přepsal dějiny českých zemí

Relax
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ