Naboso a s šíleným kloboukem. Lady Gaga jezdí na kole

Relax
4. 9. 2012 17:00
bez popisku 442363
bez popisku 442363

Lady Gaga (26) opět ukázala, že se v módě nebojí ničeho. Klidně zula pro ni tak typické několikacentimetrové podpatky a v centru Kodaně nasedla na kolo. Co si ale neodepřela ani při téhle sportovní aktivitě byl obrovský klobouk, výrazné sluneční brýle a vydatné nánosy make-upu.

Součástí bicyklu extravagantní zpěvačky byl také košík, do kterého si mohla odložit kabelku. I když je Lady Gaga vždy zvyklá na perfektní styling, v ulicích města neváhala z kola sesednout a projít se po chodníku bez bot. I tak se ale nevzdala oblíbené módy - během cyklovýletu stihla prošmejdit malé obchůdky s oblečením.

Autor: - pis - Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační obrázek

Baťův kanál láká desetitisíce návštěvníků. Jak se za 25 let proměnil?

Relax
28. 6. 2026
Festival starých růží na zámku Nebílovy u Plzně.

Desetitisíce květů růží rozzářily celou škálou barev zámek Nebílovy poblíž Plzně

Relax
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Nečekaný chovatelský úspěch: V Olomouci se narodila vzácná mláďata pandy červené

Relax
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ