Paris slaví bez kalhotek. Divoška vyrazila ven naostro

Relax
18. 2. 2014 11:00
Paris se toho nebojí.
Paris se toho nebojí.

Paris Hiltonovou (33) odvaha neopouští ani s přibývajícími roky. Na oslavu třiatřicátých narozenin dorazila v dlouhé růžové róbě a předvedla, že je velkým fanouškem depilace intimních partií. Odvážný střih šatů totiž odkryl, že tahle bohatá dědička rozhodně neutrácí za kalhotky.

Šaty značky Alon Livne si vyhlídla už na přehlídce a okouzlily ji na první pohled. "Řekla jsem si: Tohle musím mít na své narozeniny, jsou to perfektní princeznovské Barbie šaty!" Image panenky od Matella si Hiltonová drží už nějaký ten rok. 

A protože slavit jen jeden den není pro slavnou dědičku dost, rozhodla se, že narozeninové party budou trvat ještě zhruba měsíc. Třiatřicet let od svého narození tak oslaví třeba v Miami nebo Los Angeles.

Autor: - pis -Foto: Profimedia , ČTK/ZUMA/TLeopold, ČTK/AP/Richard Shotwell

Další čtení

V zoo Dvůr Králové se po více než dvou letech narodil hrabáč kapský. Jde o páté odchované mládě hrabáče od roku 2014, odkdy zoo tento druh chová.

Safari Park Dvůr Králové má po více než dvou letech mládě hrabáče kapského

Relax
25. 3. 2026
Igráčky začalo v roce 1976 vyrábět družstvo Igra Praha. Autorem konstrukce byl Jiří Kalina, design navrhla Marie Pavlíčková Krejchová.

Igráček slaví 50 let: česká hračka, která přežila konkurenci

Relax
25. 3. 2026
Zámecký areál zahrnuje přestavěné objekty dvou původně samostatných hradů

Konec rozdělení: slavný rožmberský areál se vrací ke své středověké celistvosti

Relax
24. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ