StarDance se vrátila na trůn. V rekordu

5. 12. 2010 15:31
StarDance opět lákala. Víte, kdo vypadl?
StarDance opět lákala. Víte, kdo vypadl?

 

Taneční soutěž StarDance opět ovládla obrazovky. Sobotní večer jí věnovalo téměř čtyřicet procent z Čechů, kteří v tu dobu byli u obrazovek. Koukalo přes 1,52 milionu diváků, sdělil na dotaz on-line deníku TÝDEN.CZ mluvčí České televize Ladislav Šticha.

 

Taneční show StarDance do minulého víkendu jednoznačně vítězila v sobotní sledovanosti. Porazil ji až Český slavík. Nyní u diváků tančící Langerová, Absolonová, Kříž a spol. opět zvítězili. V počtu diváků za sebou nechali i takové hvězdy jako Cameron Diazovou, Jodie Fosterovou nebo Juda Lawa, které v tu samou dobu nasadily konkurenční Nova s Primou.

Saša Rašilov a Karolína Majerníková skončili.Během šestého dílu StarDance, který dosáhl zatím nejvyšší sledovanosti, vypadl Saša Rašilov se svojí partnerkou Karolínou Majerníkovou. Minulý týden na StarDance koukalo 1,26 milionu diváků, o zhruba 200 tisíc méně než na díl předchozí.

Loni sledovalo třetí řadu taneční soutěže StarDance v její první polovině v průměru přes 1,5 milionu diváků. Na druhou řadu koukalo v průměru 1,66 milionu lidí, rekord stále drží první řada, kterou si nenechalo v průměru ujít 1,93 milionu diváků.

Autor: - red -Foto: Česká televize

Další čtení

Protesty proti Trumpovi zaplnily ulice měst po celých Spojených státech

Zahraničí
19. 10. 2025

Lékaři letos zachytili nejvíc případů borreliózy od roku 1986, téměř 8000

Domácí
19. 10. 2025

Poválečné osídlení pohraničí byla největší vnitřní migrace v českých dějinách

Domácí
19. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ