Týdeník SEDMIČKA zvyšuje náklad na 300 tisíc výtisků

Relax
11. 9. 2012 21:30
Sedmička se prodává nebývale dobře.
Sedmička se prodává nebývale dobře.

Po fenomenálním úspěchu společenského týdeníku SEDMIČKA  se vydavatelství EMPRESA MEDIA rozhodlo zvýšit jeho tištěný náklad na 300 tisíc výtisků. Reaguje tak na obrovský zájem čtenářů o novou podobu časopisu.

Během měsíce je to již podruhé, co se náklad časopisu zvyšuje. SEDMIČKA prošla radikální proměnou na začátku srpna a od té doby se stala jedním z nejprodávanějších týdeníků na trhu v kategorii společenských časopisů. Zatímco první číslo si koupilo 93 085 lidí, druhé 110 306 a třetí 124 097 čtenářů, čtvrté číslo bylo téměř vyprodáno a z trafik si ho odneslo 170 618 lidí.

SEDMIČKA vychází každý čtvrtek, stojí pouhých 10 korun a na šedesáti barevných stranách přináší exkluzivní informace ze světa celebrit a showbyznysu. Čtenářům nabízí také rozhovory se známými osobnostmi, fotografie z jejich soukromí, unikátní recepty, křížovky či televizní program na celý týden.

Společenský týdeník SEDMIČKA je nejnovějším přírůstkem v portfoliu vydavatelství EMPRESA MEDIA, které vydává také časopisy TÝDEN a INSTINKT, měsíčníky pro mladé TOP DÍVKY a POPCORN a jejich internetové verze.

Autor: - red -Foto: montáž TÝDEN.CZ

Další čtení

 Mozaiková instalace nazvaná Šelmárium na průčelí pavilonu šelem v areálu zoo 28. srpna 2026 v Liberci

Šelmárium pro libereckou zoo: Desítky studentů složily unikátní skleněnou mozaiku

Relax
28. 8. 2026

Ovocné kytice mění pohled na to, jak může vypadat originální dárek

Relax
27. 8. 2026
Bitva u Moháče se odehrála 29. srpna 1526 a skončila drtivou porážkou křesťanských vojsk osmanskou armádou

Smrt v bažinách u Moháče. Osudový den, který na staletí přepsal dějiny českých zemí

Relax
27. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ