Kia bude fandit tenisu i v dalších letech

Relax
23. 1. 2013 16:02
Kia se spojí s tenisem na dalších pět let.
Kia se spojí s tenisem na dalších pět let.

Společnost Kia Motors Czech potvrdila, že tenis bude i nadále jejím sportem číslo jedna. Prodloužila totiž smlouvu o hlavním sponzorství turnaje Australian Open, a to až do roku 2018.

Kia je nejdéle působícím hlavním sponzorem ve více než stoleté historii grandslamového turnaje. Nová dohoda tak její pozici v tenisovém odvětví ještě upevní, turnaj bude podporovat nepřetržitě již 17 let. Spolupráce zahrnuje mimo jiné poskytnutí stovky oficiálních turnajových vozidel, která budou zajišťovat jak přepravu hráčů a funkcionářů, tak i diváků. Kia podporuje a motivuje i fanoušky Australian Open, a to přímo v centru dění formou interaktivní fanouškovské zóny Grand Slam Oval v areálu Melbourne Park. Zajišťuje také živé přenosy na Fed Square v Melbourne a soutěže Kia Fan od the Day a Kia Fan of the Tournament.

Australian Open se tak pro Kia Motors stal nejdůležitějším sponzorstvím mezinárodního formátu. Kia své vazby s tenisem navíc ještě prohlubuje angažováním tenisových hvězd do rolí svých globálních tváří; v minulosti to byl například Andre Agassi, v současné době Rafael Nadal.

Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

Honza Dědek: Úspěch Kozuba nebyla moje zásluha

Relax
8. 6. 2025
3/2025 INTERVIEW

Michal Nesvadba: Je jednoduché někoho odsoudit

Relax
6. 6. 2025
1/2025 INTERVIEW
Kapybary v yunnanské ZOO

Koláček s Fantomem a Hlavounem utekli. Vyvěsili plakáty, dali odměnu a už je mají

Relax
4. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ