Muž prorazil dveře terminálu. Snažil se zastavit své letadlo

Relax
27. 9. 2018 11:30
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Policie v Irsku ve čtvrtek ráno zadržela na dublinském letišti muže, který ve snaze nezmeškat svůj let prorazil dveře terminálu, doběhl již popojíždějící letoun a křičel na pilota, aby zastavil. Pasažér se nakonec na palubu nedostal a spoj společnosti Ryanair odletěl s jednadvacetiminutovým zpožděním, napsal server BBC.

Mluvčí letiště v prohlášení uvedl, že muž v doprovodu ženy dorazili k odbavení před nástupem do letadla pozdě a brána již byla zavřená. "Řešili to s personálem Ryanairu a muž se rozrušil," dodal mluvčí. Začal podle něj bušit na okna terminálu, aby letadlo zdržel, pak prorazil dveře a podařilo se mu dostat až ke stroji, který se snažil zastavit.

Při incidentu zasahovala dvě policejní auta a jedna policejní dodávka. Letištní policie muže zatkla a předala národní policii.

Autor: ČTK Foto: , pixabay.com/PublicDomainPictures

Další čtení

Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Pro kávu s dokonalou mléčnou pěnou

Relax
10. 9. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 10/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
11. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ