Hledá se letuška, která utekla od kabely s kokainem

Relax
22. 3. 2016 10:20
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Americké federální úřady pátrají po letušce, která zmizela poté, co utekla od namátkové bezpečnostní kontroly na losangeleském letišti a nechala za sebou tašku napěchovanou zhruba 31 kilogramy kokainu.

Incident se odehrál v pátek, kdy byla letuška neupřesněné letecké společnosti vybrána k náhodné bezpečnostní kontrole. Cestou do kontrolních prostor ale rychle odhodila zavazadlo, zula vysoké lodičky od Gucciho a bosá seběhla dolů po eskalátoru jezdícím směrem nahoru. Od té doby se po ní slehla zem.

Podle Marshalla McClaina, předsedy svazu letištní policie, je tento případ názorným příkladem, proč by i letecký personál a zaměstnanci letišť měli podléhat stejným kontrolám jako běžní cestující. "Když měla v zavazadle tolik narkotik, existuje značná šance, že to nebyl její první pokus o pašování drogy," dodal McClain.

Autor: ČTK , APFoto: Profimedia

Další čtení

Praktické tipy, jak předcházet vzniku odpadu díky chytrému nakupování

Relax
29. 12. 2025

Inspirativní soutěž o největší proměnu životního stylu 2025

Relax
30. 12. 2025

Pavel Vacek: Kapr je jednička, sváteční polévky střídáme

Relax
22. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV