Potápěči našli místo, kde se lupiči zbavovali trezorů

Relax
18. 10. 2017 06:35
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Potápěči našli pod mostem přes vodní kanál v německém městě Gelsenkirchenu v severní části Porúří 45 otevřených trezorů. Policie je přesvědčená, že všechny pocházejí z různých vloupání a že se jich zloději na tomto místě zbavovali.

Policejní mluvčí sdělila, že trezory na dně pod mostem ležely přinejmenším několik týdnů. V některých se ještě našly dokumenty, díky nimž budou vyšetřovatelé možná schopni zjistit původ alespoň části z těchto ukradených sejfů.

Prohledání dna průplavu Rýn-Herne v daném místě bylo nařízeno poté, co svědci na mostě našli menší bezpečnostní schránky a informovali o tom policii.

Autor: ČTK , DPAFoto: , Jakub Stadler

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ