Mentální únava
Všeho moc škodí. Příliš sportu unavuje mozek

03.02.2020 06:15

Příliš mnoho sportu unavuje nejen tělo, ale i mozek, a vede k tomu, že jsme více impulzivní. Sportovci, od kterých se požadují intenzivní výkony, vykazují známky mentální únavy a stávají se méně racionálními, píše italský deník Corriere della Sera.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 03.02.2020 08:37

  Franta Kocourek patrně hodně sportuje. 🤣

 • Franta Kocourek (1 hlas) 03.02.2020 06:28

  Farage měl pravdu a nedemokratická EU se sama usvědčila, ukazuje...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 03.02.2020 06:28

  UŽ JE V TÉ BREXITOVÉ BRITÁNII HLADOMOR? Lidičky, všimli jste si,...

 • cestmir beranek (1 hlas) 03.02.2020 14:15

  otázka u mnohých je, jestli vůbec mají mozek :-)

 • Henex (1 hlas) 03.02.2020 12:07

  Oni sportovci jsou obecně vůbec tak nějak duševně "unaveni"...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Oni sportovci jsou obecně vůbec tak nějak duševně "unaveni"...

1 hlas

otázka u mnohých je, jestli vůbec mají mozek :-)

1 hlas

Franta Kocourek patrně hodně sportuje. 🤣

2 hlasy

To ty bys musel být mistr sportu v tréninku na olympiádu.

0 hlasů

UŽ JE V TÉ BREXITOVÉ BRITÁNII HLADOMOR?

Lidičky, všimli jste si, jak hystericky, zato téměř synchronizovaně, reagují známí “eurohujeři” na příspěvky, ve kterých ukazujeme radost Britů z odchodu z EU? Jako přes kopírák předpovídající katastrofické scénáře, kdy (vybráno z komentářů): “… za chvíli nabudou mít co žrát…”, nebo “..nikdo s nimi nebude chtít obchodovat…”, nebo dokonce: “…vyloučili se z demokratické společnosti…”, jsou hlavními “argumenty” těchto rádoby demokratů.
Jen pro jejich informaci, odchod z EU je rozhodnutí většiny projevené v referendu, tedy právě demokratické volbě národa. Je s podivem (pro mně vlastně ani tak ne), že individua, ohánějící se právě demokracií, nerespektují tuto volbu.

Osobně bych tuto situaci přirovnal k manželství, potažmo k rozvodu. Do manželství většina vstupuje s ideály a představami o tom, jak by to mělo fungovat. Časem se ukáže, že jeden z partnerů (v tomto případě můžete hádat kdo) si začal uzurpovat právo rozhodovat o čemkoliv, bez možnosti druhého partnera do toho vůbec mluvit. A protože takový, jednostranně výhodný, stav druhé straně nevyhovuje, dochází k “rozvodu”. A tady se začíná projevovat majetnický a nadřazený pocit diktátora. Po všech stranách roztrubuje, jak odchozí strana bude strádat, nebude schopna se o sebe postarat, přijde o všechny přátele (“..oni přeci souhlasí s tou jeho “pravdou”..”) a vůbec do budoucna nepřežije.

Že to znáte? Já taky. A víte jak to vždy dopadlo? Odchozí partner se osvobodil od nesmyslných zákazů, příkazů a “řídící jednotky” svého života, získal ekonomickou nezávislost, našel si nové přátele (ti, kteří nevidí, nebo nechtějí vidět, skutečnou pravdu stejně nestojí za nic), přežil a v drtivé většině žije lépe, než pod nadvládou někoho, pro koho je pocit moci drogou.

Takže eurohujeři, kteří takto hystericky reagujete, ve snaze “předpovědět” zaručeně mrzkou budoucnost “odpadlíka”, pro vás mám jedno přísloví: “Psi štěkají, karavana jde dál.”

https://pravyprostor.cz/uz-je-v-te-brexitove-britanii-hladomor/
-------------------------------------------------- - ---------------------
Evropa: 2019 dosáhly agrese proti křesťanům historického maxima. Ve Francii a Německu nepostižené protikřesťanské útoky souvisejí s masovou imigrací z islámského světa

https://www.euportal.cz/Articles/42306-evropa-2019-dosahly-agrese-proti-krestanum-historickeho-maxima-ve-francii-a-nemecku-nepostizene-protikrestanske-utoky-souviseji-s-masovou-imigraci-z-islamskeho-sveta.aspx
-------------------------------------------------- - ---------------------
Brutální přepadení švédských manželů

Naši zloději jsou slušní hoši. Ti jen něco ukradnou. Buďme za ně rádi. To ve Švédsku je to jiné: Dva muži a žena přepadli statek ve Skåne v jižním Švédsku. Surově zmlátili 85 tileté manžele, obrali je o cennosti a vynutili si heslo ke kartě. Stačilo jim na to 10 minut. Těchto případů se stalo v poslední době již několik.

https://www.eurabia.cz/Articles/33756-brutalni-prepadeni-svedskych-manzelu.aspx

CZEXIT

1 hlas

Farage měl pravdu a nedemokratická EU se sama usvědčila, ukazuje Markéta Šichtařová. Pak nachytala Maláčovou u nesmyslného protimluvu

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Farage-mel-pravdu-a-nedemokraticka-EU-se-sama-usvedcila-ukazuje-Marketa-Sichtarova-Pak-nachytala-Malacovou-u-nesmyslneho-protimluvu-612175

-------------------------------------------------- - ----------------
Tyto záběry vám v televizi neukáží. Britové oslavují vystoupení z EU

https://ac24.cz/-/tyto-zabery-vam-v-televizi-neukazi-britove-oslavuji-vystoupeni-z-eu?redirect=%2F
-------------------------------------------------- - --------------------
EU se odkopala: „Aférou“ s vlaječkami řekla vše. Dědici nacismu sedí v Bruselu. Výroky papalášů, ze kterých stydne krev. Které naše strany pečou s nimi? Tupá nenávist eurokratů. Necháme si zničit nášstát i národ?

IVAN DAVID - poslanec europarlamentu - komentuje neuvěřitelnou aroganci unijních struktur, projevivší se nejen zákazem státních vlajek v europarlamentu

Někomu se může zdát dětinské, že poslanci frakce Identita a demokracie, někteří poslanci konzervativní frakce, a také odcházející stoupenci Brexitu mají (měli) na svých stolcích v Europarlamentu vlaječky států, v nichž byli zvoleni. Demonstrují tím, že se hlásí k státní a národní identitě. Současně je to protest proti vznikajícímu superstátu EU, který státy a národy odmítá. Pokud tomu někdo nevěří, ať si přečte výroky níže.

https://www.protiproud.cz/politika/4904-eu-se-odkopala-aferou-s-vlajeckami-rekla-vse-dedici-nacismu-sedi-v-bruselu-vyroky-papalasu-ze-kterych-stydne-krev-ktere-nase-strany-pecou-s-nimi-tupa-nenavist-eurokratu-nechame-si-znicit-nasstat-i-narod.htm

CZEXIT

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.