První rozšíření pro Shadow of the Tomb Raider bude plné lávy

Relax
8. 10. 2018 17:15
První rozšíření pro Shadow of the Tomb Raider bude plné lávy
První rozšíření pro Shadow of the Tomb Raider bude plné lávy

Vydavatel Square Enix prozradil, co bude na hráče čekat v prvním ze sedmi plánovaných rozšiřujících balíčků. V nové hrobce bude díky lávě dost horko.

Zatím poslední dobrodružství Lary Croft - Shadow of the Tomb Raider - čeká v polovině listopadu první placený balíček s novým obsahem. Jmenuje se The Forge a na zájemce v něm bude čekat nová a náročná hrobka na zdolání.První rozšíření pro Shadow of the Tomb Raider bude plné lávy

Tvůrci zatím moc neřekli, každopádně zveřejněné obrázky prozrazují lávu doslova na každém kroku. The Forge budete moci projít sami nebo s kamarádem v režimu spolupráce. Za úspěšné splnění neodejdete s prázdnou. Dostanete nový outfit, zbraň a také schopnost.

První rozšíření pro Shadow of the Tomb Raider bude plné lávy

The Forge je součástí permanentky Season Pass, která stojí 30 euro a zajistí přístup ke všem sedmi plánovaným balíčkům. Případně půjde rozšíření koupit samostatně za 5€. Season Pass sám o sobě slibuje celkem sedm hrobek, takže zřejmě každý balíček přinese novou hrobku na zdolání. Vycházet budou každý měsíc.

The Forge vyjde 13. listopadu pro počítače a herní konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Autor: Filip Němeček - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Z vandalismu umění. Jak senegalský malíř proměnil ulice Guineje v galerii?

Relax
25. 10. 2025

Online zábava jako trénink mysli: kdy prospívá a kdy škodí

Relax
24. 10. 2025

Triola Styling Day - den, kdy se necháte rozmazlovat

Relax
22. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ