Vesničané si spletli sexuální hračku s andělem

Relax
6. 5. 2016 07:30
"Indonéský anděl."
"Indonéský anděl."

Vesničané v odlehlé oblasti Indonésie si mysleli, že dostali dar přímo z nebes, když místní rybář Pardin vylovil z moře plovoucí figurínu s jemným obličejem. Byl z ní tak unesený, že ji odvezl domů na ostrov Banggai. Tam s ní jeho matka zacházela jako s člověkem, denně ji oblékala do jiných šatů - a zvěst o nebeském zjevení se brzy začala šířit.

"Anděl" mezitím bydlel u rybáře, a většinu času trávil usazený na židli, aby mohl přijímat prosebníky. Občas ho jeho zachránce vyvezl na výlet na oceán. Protože byla figurína objevena jen několik dní po zatmění Slunce, což je v převážně muslimské Indonésii pokládáno za spirituální znamení, začali lidé věřit, že je potkal zázrak.

Když se ale na místě objevila policie, aby šířící se zvěsti prověřila, ukázalo se, že "anděl z nebes" je ve skutečnosti sexuální hračka. "Nemají tam internet, a tak netušili, co vlastně našli," poznamenal jeden z policistů.

Autor: ČTK Foto: , Irish Examiner

Další čtení

ilustrační obrázek

Nová pýcha jihlavské zoo: pouštním kočkám a karakalům dopřáli slunné venkovní výběhy

Relax
4. 7. 2026
ilustrační foto

Bitva u Chlumu ožívá. Stovky vojáků předvedou rekonstrukci jednoho z největších střetů 19. století

Relax
3. 7. 2026
ilustrační obrázek

Úspěch v Zoo Ostrava: Po letech trpělivého seznamování pár korunáčů odchoval mládě

Relax
30. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ