Sparťan Pospěch narychlo odjel <span>podepsat přestup</span>

6. 1. 2008 14:21
Zdeněk Pospěch. Od neděle hráč bundesligového Wolfsburgu?
Zdeněk Pospěch. Od neděle hráč bundesligového Wolfsburgu?

Zdeněk Pospěch. Od neděle hráč bundesligového Wolfsburgu?Přestup fotbalového obránce Sparty Zdeňka Pospěcha do Wolfsburgu by mohl být uzavřen dnes večer. Kapitán letenského týmu už je v Německu, kde by měl s bundesligovým klubem podepsat smlouvu.

"Pokud nenastanou nějaké neočekávané komplikace, tak by měl Zdeněk dnes vpodvečer podepsat kontrakt na tři a půl roku," řekl hráčův manažer Pavel Zíka z agentury Sport Invest International. Fotbalistu do Německa doprovází jeho spolupracovník a bývalý reprezentant Miroslav Kadlec.

Zástupci Wolfsburgu na příchod Pospěcha spěchají, protože již v pondělí odletí bundesligový celek na herní soustředění do Portugalska a trenér Felix Magath by rád měl ofenzivního obránce na palubě letadla mířícího na Pyrenejský poloostrov.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Kazachstán zakazuje nosit na veřejných místech oblečení zakrývající obličej

Zahraničí
30. 6. 2025

Zemřela 82letá žena zraněná při útoku na proizraelské shromáždění v Coloradu

Zahraničí
30. 6. 2025

Izraelská armáda přiznala civilní oběti střelby u humanitárních center v Gaze

Zahraničí
30. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ