Plzeň remizovala s CSKA Moskva, v přípravě ještě neprohrála

2. 2. 2017 18:21
Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali s CSKA Moskva v přípravném utkání 0:0.
Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali s CSKA Moskva v přípravném utkání 0:0.

Fotbalisté Plzně na úvod druhého soustředění ve Španělsku remizovali s podzimním účastníkem Ligy mistrů CSKA Moskva bez branek. Český šampion odehrál s třetím týmem ruské ligy rovnocennou partii, ve finální fázi se ale stejně jako soupeř neprosadil.

Trenér Plzně Roman Pivarník už na rozdíl od předchozích přípravných zápasů v poločase nevyměnil celou jedenáctku a k prvnímu střídání sáhl až po hodině hry. Jeho svěřenci ani v pátém utkání zimní přípravy neprohráli, připsali si ale už třetí remízu. Další duel ve Španělsku odehraje Viktoria v neděli proti korejskému Tedžonu.

Liberec zakončil soustředění ve Španělsku výhrou 1:0 nad posledním týmem polské ligy Ruchem Chorzów, o kterou se gólem zasloužil útočník Milan Baroš. Slovan na kempu ani jednou neprohrál, předtím zvítězil nad Ferencvárosem Budapešť 3:2 a remizoval se Sturmem Štýrský Hradec 1:1.

Dukla vstoupila do soustředění v Turecku dramatickou výhrou 3:2 nad Vardarem Skojpe. Za Pražany si hned v premiéře připsal první gól novic ze Sparty Zinedin Mustedanagič, který srovnal na průběžných 1:1. Minutu před koncem si Dukla dala vlastní gól, ale hned z protiútoku a poslední akce utkání rozhodl Ondřej Brejcha.

Teplice na Kypru zahazovaly šance a maďarské Újpešti podlehly 0:1. Naopak Zlín v Turecku porazil druholigový ruský Krasnojarsk i díky brance zimní posily Zorana Gajiče 2:1.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Kriminalistický technik sbírá stopy na místě pádu římsy. Ta zabila muže, který se před deštěm skrýval na tramvajové zastávce. Šlo o chirurga z Ukrajiny, otce tří dětí

Za pád římsy, která zabíjela, nikdo nemůže. Chyba se stala už v roce 1899

Domácí
8. 7. 2025
ilustrační foto

Klíšťata přenášejí desítky exotických nemocí. Přisálo se? Můžete ho testovat

Zdraví
8. 7. 2025
ilustrační foto

Na dobrovolné vojenské cvičení nastoupilo 718 studentů středních škol

Domácí
8. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ