Záložník Podaný míří ze Sparty hostovat do Teplic

27. 8. 2012 12:09
Záložník Jakub Podaný.
Záložník Jakub Podaný.

Fotbalová Sparta uvolnila záložníka Jakuba Podaného do Teplic. Pětadvacetiletý středopolař stráví v severočeském klubu celou sezonu. Informovaly o tom webové stránky Sparty. Není vyloučeno, že Podaného bude brzy po stejné ose následovat také útočník Andrej Kerič, který také zatím v prvním týmu Sparty dostal málo příležitostí.

Podaný v této sezoně ve Spartě neodehrál v lize ani v Evropské lize žádný zápas. Nastupoval za B-tým a nyní odchází za větším herním vytížením do Teplic. Ty po nepovedeném vstupu do sezony, v níž zatím vyhrály jediný zápas, hledají posily a Podaný je první akvizicí. Podaný už jarní část minulé sezony strávil mimo Letnou, působil v Olomouci.

Sparta možná do Teplic uvolní i Keriče. Ten v lize zatím naskočil do dvou zápasů, v 3. předkole Evropské ligy si dvakrát zahrál proti Admiře Mödling. Kerič už v Teplicích hostoval loni na podzim.  

Autor: ČTK Foto: michal sváček/mf dnes/profimedia

Další čtení

Maďaři posílají dary na podporu policisty, jenž promluvil o akci proti opozici

Zahraničí
28. 3. 2026
ilustrační foto

Velryba v Baltském moři na severu Německa znovu uvízla na mělčině

Zahraničí
28. 3. 2026
ilustrační obrázek

Velikonoční sbírka v Praze vynesla 2,7 tuny pomoci, méně než loni

Domácí
28. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ