Odveta baráže nakonec v televizi bude, zápas odvysílá ČT4

8. 11. 2011 16:05
Český reprezentant Jan Rezek.
Český reprezentant Jan Rezek.

Fotbaloví fanoušci nakonec uvidí v televizi úterní odvetný zápas baráže o postup na mistrovství Evropy mezi Černou Horou a českým týmem. Utkání bude přenášet na svém sportovním programu ČT4 Česká televize, která po dlouhých jednáních zakoupila vysílací práva. ČT o tom informovala v tiskové zprávě.

Až do dnešního dne se zdálo, že čeští fanoušci odvetu z Černé Hory v televizi neuvidí. Nakonec se však Česká televize s poskytovatelem práv dohodla. "Jsem rád, že se nám podařilo vyjednat získání vysílacích práv za podmínek, které jsou pro nás akceptovatelné," uvedl výkonný ředitel ČT4 Jiří Ponikelský.

Odvetný zápas v Podgorici má výkop v úterý 15. listopadu ve 20:15. Ve stejný čas začne i páteční úvodní duel na Letné, který rovněž odvysílá ČT4.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

Urychlovač částic ve výzkumném centru v Darmstadtu

Hoří urychlovač částic? Ve výzkumném centru vypukl rozsáhlý požár

Zahraničí
5. 2. 2026
ilustrační foto

Osvobozený Čech z Venezuely. Popsal hrůzy vězení, stále má zdravotní problémy

Domácí
Aktualizováno: 5. 2. 2026 10:30

Divadlo Bez zábradlí a Divadlo Bolka Polívky vstupují do mimořádné spolupráce

Kultura
5. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ