Reprezentace se chystá na Španělsko, trénoval i Rosický

4. 10. 2011 19:45
Reprezentační kapitán Tomáš Rosický na archivní fotografii.
Reprezentační kapitán Tomáš Rosický na archivní fotografii.

Jediný den s dvěma tréninkovými fázemi mají za sebou čeští fotbaloví reprezentanti, kteří se v Praze připravují na vyvrcholení kvalifikace mistrovství Evropy. K radosti trenéra Michala Bílka podvečerní trénink absolvovali všichni fotbalisté včetně Tomáše Rosického, který na dopolední přípravu dostal volno z osobních důvodů.

Fotbalisté si užili výtečné podzimní počasí a nikdo z hráčů nemá zdravotní potíže. "Dopolední trénink nebyl ještě nijak specificky zaměřený, ale všichni už jsme měli na rozdíl od regeneračního pondělí stejný program," řekl záložník Tomáš Hübschman.

Odpoledne už se tým začal s přípravou zaměřovat na páteční zápas se Španělskem. Nešlo ještě přímo o taktický nácvik, na který dojde až ve středu, hráči však pilovali obranné i ofenzivní standardní situace.

"Mužstvo absolvovalo druhý trénink kompletní včetně Tomáš Rosického, žádný z nich si nestěžuje na zdravotní potíže," řekl mluvčí týmu Jaroslav Kolář.

Před pátečním utkáním hráče čekají ještě dva společné tréninky - ve středu za zavřenými dveřmi na Strahově a ve čtvrtek už v Generali Areně na Letné, kde se zápas odehraje. Na sparťanském stadionu budou moci trénink domácího týmu i následnou přípravu španělských mistrů světa sledovat přímo v ochozech také fanoušci.

Autor: ČTK Foto: Robert Sedmík

Další čtení

Při nehodách v ČR zemřelo v prvním pololetí 181 lidí, meziročně o 23 méně

Domácí
30. 6. 2025
Glastonbury festival

Britové vyšetřují dvě kapely, co volaly po vraždění izraelských vojáků

Zahraničí
30. 6. 2025

Akcionáři ruské Sberbank schválili výplatu rekordní dividendy

Ekonomika
30. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ