Ancelotti je <span>budoucí trenér Chelsea</span>, tvrdí anglický tisk

13. 5. 2009 11:30
Trenér AC Milán Carlo Ancelotti (vpravo) s Davidem Beckhamem.
Trenér AC Milán Carlo Ancelotti (vpravo) s Davidem Beckhamem.

Trenér AC Milán Carlo Ancelotti (vpravo) s Davidem Beckhamem.Italský kouč Carlo Ancelotti už se prý dohodl s londýnskou Chelsea na budoucím angažmá. Podle deníku The Daily Telegraph podepsal smlouvu o smlouvě budoucí, která by měla znít na tři roky. Současný trenér AC Milán prý zároveň také spřádá plány, koho si do Londýna přivede.

List informuje, že Ancelotti při rozhovoru s Romanem Abramovičem vyslovil své přání trénovat i nadále brazilského míčového kouzelníka Kaká a italského záložníka Andreu Pirla.

Ruský miliardář prý také přislíbil, že bude usilovat o příchody Emmanuela Adebayora z Arsenalu, Corlose Téveze z Manchesteru United a Jurije Žirkova z CSKA Moskva.

Po osmi letech v AC Milán sice Ancelotti nechtěl o odchodu spekulovat, podle nedávných prohlášení s ním však není spokojen Silvio Berlusconi. Ten jej viní z toho, že slavný klub letos nezíská žádnou trofej.

Na lavičce Chelsea, v jejímž kádru je i brankář Petr Čech, nyní působí Nizozemec Guus Hiddink. Ten se však po sezoně vrátí zpět k práci s ruskou fotbalovou reprezentací.

Foto: Reuters

Autor: ČTK

Další čtení

Vladimir Putin

Putin přiznal, že ruská ekonomika skomírá. Čeká na růst cen ropy a plynu

Zahraničí
Aktualizováno: 23. 3. 2026 16:18

Německý soud zamítl žaloby aktivistů proti spalovacím motorům

Zahraničí
Aktualizováno: 23. 3. 2026 16:23
Hasiči ve Starém Bydžově na Hradecku zlikvidovali 23. března 2026 chov kachen zasažený ptačí chřipkou. Utratili 10.000 ptáků. Na likvidaci se podílelo 80 hasičů.

Hasiči ve Starém Bydžově na Hradecku zlikvidovali chov kachen s ptačí chřipkou

Domácí
23. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ