Kam zamíří Necid? Zájem prý má italský mistr Juventus

9. 1. 2015 16:26
Útočník Tomáš Necid se na konci sezony rozloučí s CSKA Moskva.
Útočník Tomáš Necid se na konci sezony rozloučí s CSKA Moskva.

O českého útočníka Tomáš Necida z CSKA Moskva se údajně zajímá úřadující italský mistr Juventus. Podle serveru Corriere dello Sport by měl pětadvacetiletý český fotbalista do konce sezony hostovat v Cagliari a v létě pak zamířit do slavného turínského celku.

Hráčův manažer Jiří Müller se odmítl k informacím italských médií vyjádřit. "Nebudu to vůbec komentovat," řekl. Kdyby k transferu skutečně došlo, mohl by se bývalý hráč Slavie, Jablonce a PAOK Soluň potkat v Cagliari se záložníkem Josefem Hušbauerem, který do klubu bojujícího o záchranu v Serii A míří ze Sparty.

Necid na podzim nastupoval za nizozemské Zwolle, kde v 17 zápasech nastřílel deset branek. Pak se vrátil do CSKA Moskva, se kterým má ještě smlouvu do konce sezony. Ruský klub chce útočníka prodat. Zájem už údajně projevily Dortmund, Ajax, Feyenoord a naposledy lídr italské ligy Juventus, v jehož vedení působí bývalý kapitán české reprezentace Pavel Nedvěd.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Video z Hradu vyvolalo rozruch, Motoristé ale Chlada odmítají

Domácí
9. 2. 2026

Letecká doprava jako klíčová cesta pro přepravu nebezpečného zboží

Domácí
9. 2. 2026
ilustrační foto

Kraj nalévá 200 milionů do nemocnice. Další dotace už prý nebudou potřeba

Domácí
9. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ