Real Madrid vedení neudržel, bod pro Villarreal zařídil Cazorla

3. 1. 2019 23:15
Gerard Moreno z Villarrealu (ve žlutém) v souboji proti Sergio Ramosovi.
Gerard Moreno z Villarrealu (ve žlutém) v souboji proti Sergio Ramosovi.

Fotbalisté Realu Madrid vstoupili do nového roku ztrátou. V dohrávce 17. kola španělské ligy jen remizovali 2:2 na hřišti Villarrealu, když neudrželi vedení. Dvěma góly jim body sebral Santi Cazorla. Real tak ze 17 zápasů vyhrál jen devět a s 30 získanými body je čtvrtý se ztrátou sedmi bodů na vedoucí Barcelonu. Villarreal, který už čtyři zápasy nevyhrál, se díky bodu dostal z pásma sestupu.

Villarreal dobře začal a už ve čtvrté minutě šel do vedení po trefě Cazorly, který po 307 minutách utnul neprůstřelnost Realu v lize. Jenže už tři minuty poté srovnal hlavou Karim Benzema a rychlý obrat dokonal stoper Raphaël Varane rovněž hlavou po standardní situaci.

Real měl několik šancí vedení ještě navýšit, zejména Lucas Vázquez zahodil velkou možnost. Naopak osm minut před koncem zůstal Cazorla na zadní tyči zcela volný a hlavou zařídil dělbu bodů.

Španělská fotbalová liga - 17. kolo:

Villarreal - Real Madrid 2:2 (4. a 82. Cazorla - 7. Benzema, 20. Varane).
Autor: ČTK Foto: ČTK , ČTK/EFE/Domenech Castello

Další čtení

Počet obětí dvou červnových zemětřesení ve Venezuele vzrostl na 6125

Zahraničí
4. 8. 2026

Represe sexuálních menšin se stává nástrojem moci v západní Africe

Zahraničí
3. 8. 2026

Ukrajina se chystá spustit iniciativu zahrnující i ČR a SR, uvedl Zelenskyj

Zahraničí
3. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ