Robben zůstává v Bayernu, smlouvu prodloužil i Rafinha

11. 5. 2018 16:29
Arjen Robben bude pokračovat v Bayernu Mnichov i v příští sezoně.
Arjen Robben bude pokračovat v Bayernu Mnichov i v příští sezoně.

Nizozemský ofenzivní záložník Arjen Robben a brazilský obránce Rafinha budou i nadále působit v Bayernu Mnichov. Oba fotbalisté se dohodli s německým šampionem na prodloužení smlouvy o další rok do konce června 2019.

"Jsme nadšeni, že jsme se dohodli na prodloužení smlouvy s tak vysoce ceněnými hráči. Oba dva hrají důležitou roli v našich plánech pro příští sezonu," uvedl na klubovém webu sportovní ředitel Hasan Salihamidžič.

Čtyřiatřicetiletý Robben přišel do Bayernu v roce 2009 z Realu Madrid a s německým gigantem sedmkrát vyhrál ligový titul, čtyřikrát domácí pohár a v roce 2013 Ligu mistrů. Tehdy dokonce ve finále zaznamenal vítězný gól proti Dortmundu.

Dvaatřicetiletý Rafinha je v Bayernu od roku 2011 a ve sbírce má šest ligových titulů, tři pohárové triumfy a prvenství v Lize mistrů.

Autor: ČTK Foto: ČTK/DPA/Anke Waelischmiller/SVEN SIMON

Další čtení

Labská bouda v Krkonoších budí emoce už půlstoletí, hrozilo jí zbourání

Domácí
15. 11. 2025

Ničivý nálet zničil v listopadu 1940 většinu britského města Coventry

Zahraničí
15. 11. 2025

Exploze zabavených výbušnin zabila na indické policejní stanici sedm lidí

Zahraničí
15. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ