Tévez otočil, žádost o odchod z City stáhl

20. 12. 2010 19:50
Tévez v City zůstane.
Tévez v City zůstane.

Argentinský fotbalový útočník Carlos Tévez zůstává v Manchesteru City. Kapitán anglického klubu podle agentury Reuters stáhl písemnou žádost o přestup, kterou podal před devíti dny.

Šestadvacetiletý Tévez původně chtěl z klubu odejít kvůli neshodám s trenérem Robertem Mancinim a také proto, že se mu stýskalo po domově a dvou dcerách, které žijí v Argentině. Vedení však žádosti odmítlo vyhovět a útočník si následně po pohovorech v klubu vše rozmyslel a rozhodl se dodržet smlouvu, která mu vyprší za čtyři roky.

"Jsem rád, že se opět můžeme soustředit výhradně na fotbal a také se těšit na to, že Carlos bude i nadále patřit ke klíčovým postavám klubu," citovala dnes Manciniho agentura Reuters.

Tévez přišel do City loni z týmu městského rivala Manchesteru United za 26 milionů liber. V této sezoně je argentinský reprezentant ústřední postavou týmu, dal deset gólů a v tabulce střelců Premier League je druhý.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

ilustrační obrázek

Druhá největší likvidace drůbeže v ČR: v Kosičkách končí čtvrt milionu nosnic

Domácí
23. 2. 2026
ilustrační obrázek

V Praze se ztratila 36letá žena, policisté ji neúspěšně hledají několik měsíců

Domácí
23. 2. 2026
ilustrační obrázek

Kontrola odhalila selhání MV v digitalizaci státní služby a vzdělávání úředníků

Domácí
23. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ