Vaclíkova Sevilla doma zaváhala se zachraňujícím se Espaňolem

16. 2. 2020 14:35
Fotografie z utkání mezi Sevillou a Espaňolem.
Fotografie z utkání mezi Sevillou a Espaňolem.

Fotbalisté Sevilly s reprezentačním brankářem Tomášem Vaclíkem ve 24. kole španělské ligy doma pouze remizovali se zachraňujícím se Espaňolem 2:2. Svěřenci trenéra Julena Lopeteguiho nevyhráli ve čtvrtém soutěžním utkání po sobě, přesto udrželi páté místo v tabulce.

Sevilla začala lépe a v 15. minutě ji poslal do vedení Lucas Ocampos hlavičkou po centru zimní posily Susa. Za dvacet minut Vaclíka poprvé překonal Adri Embarba, který z přímého kopu podstřelil zeď, a krátce po změně stran otočil skóre Wu Lej.

Barcelonský tým si zkomplikoval situaci v 69. minutě, kdy byl Víctor Sánchez vyloučen po druhé žluté kartě. Sevilla zužitkovala přesilovku deset minut před koncem díky Susově přesné střele k tyči, ale víc už domácí nestihli.

Španělská fotbalová liga - 24. kolo:

FC Sevilla - Espaňol Barcelona 2:2 (15. Ocampos, 80. Suso - 35. Embarba, 50. Wu Lej),

14:00 Leganés - Betis Sevilla,

16:00 Eibar - San Sebastian,

18:30 Bilbao - Pamplona,

21:00 Real Madrid - Vigo.

Autor: ČTK Foto: ČTK/EFE/Jose Manuel Vidal

Další čtení

Policie v Ústeckém kraji varuje před falešnými bankovkami v hodnotě 100 eur (na snímku je jedna ze zadržených padělaných bankovek), v krátké době se na Ústecku objevilo v oběhu několik takových padělků.

Policie na Ústecku varuje před falešnými bankovkami v hodnotě 100 eur

Domácí
3. 1. 2026
ostel svaté Maří Magdalény

Kuřim letos slaví 800 let od první písemné zmínky, oslavy budou mít tři vrcholy

Domácí
3. 1. 2026
ilustrační foto

Útočník v obchodním centru v Hradci Králové v pátek použil obušek a sekáček

Domácí
3. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV