Extraliga ve Znojmě <span>končí.</span> Kdo koupí licenci?

20. 3. 2009 22:51
Fanoušci viděli svůj tým v extralize naposledy.
Fanoušci viděli svůj tým v extralize naposledy.

Fanoušci viděli svůj tým v extralize naposledy.Majitel hokejového klubu Znojemských orlů Jaroslav Vlasák v pátek večer po zápase s Českými Budějovicemi potvrdil, že extraliga ve Znojmě definitivně končí. Fanoušci tak ve Znojmě viděli hrát svůj klub nejvyšší hokejovou soutěž naposledy. Informoval o tom server iDnes.cz.

Vlasák vysvětlil konec tím, že se nepodařilo sehnat generálního partnera. "Ale zatím se žádná jednání s případnými zájemci o extraligovou licenci neuskutečnila. Teprve začneme jednat. Teoreticky se může stát, že se licenci prodat ani nepodaří," řekl serveru iDnes.cz. Jak dodal, on sám už se na pokračování hokeje ve Znojmě podílet nebude.

O konci znojemské extraligy se začalo hovořit poté, co generální partner E.ON rozhodl, že přestane klub po sezoně podporovat. A ihned se vynořily spekulace, kde licence skončí. Mezi nejvážnější uchazeče se řadí prvoligový Chomutov a pravděpodobně také brněnská Kometa, která zatím bojuje o postup sportovní cestou.

Foto: ČTK

Autor: - red -

Další čtení

ilustrační obrázek

Druhá největší likvidace drůbeže v ČR: v Kosičkách končí čtvrt milionu nosnic

Domácí
23. 2. 2026
ilustrační obrázek

V Praze se ztratila 36letá žena, policisté ji neúspěšně hledají několik měsíců

Domácí
23. 2. 2026
ilustrační obrázek

Kontrola odhalila selhání MV v digitalizaci státní služby a vzdělávání úředníků

Domácí
23. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ