Lotyšský reprezentant Redlihs se vrací do Karlových Varů

11. 11. 2015 05:00
Jekabs Redlihs.
Jekabs Redlihs.

Lotyšský reprezentační obránce Jekabs Redlihs se vrací do Karlových Varů, kde působil v minulé sezoně. Aktuální ročník extraligy začal v Chomutově, kde však v říjnu předčasně skončil. S Energií se dohodl na spolupráci do konce sezony.

"Po loňské sezoně prodloužení Jekabsovy smlouvy ztroskotalo na tom, že jsme se nedokázali dohodnout na podmínkách. Nyní, když Chomutov hráče uvolnil, jsme situace využili a domluvili se na nové spolupráci," uvedl generální manažer Miroslav Vaněk na klubovém webu.

Třiatřicetiletý bek v této sezoně odehrál za Piráty jedenáct zápasů, ve kterých si připsal jednu asistenci. Účastník čtyř světových šampionátů se k týmu připojí ve čtvrtek. Za Karlovy Vary v minulé sezoně nastoupil k 53 duelům s bilancí dvou gólů a sedmi asistencí. V minulosti Redlihs hrál i za Plzeň.

Autor: ČTK Foto: ČTK/Paprskář Pavel

Další čtení

V Rusku je nejvíc těžkých zločinů za celé roky. Z války se vracejí trestanci

Zahraničí
9. 7. 2025

Vedení, které způsobilo blackout, nahradí nový zdvojený systém za 1,7 miliardy

Domácí
Aktualizováno: 9. 7. 2025 12:01

Zkušenosti bez uplatnění: Nezaměstnaní padesátníci zatěžují státní rozpočet

Ekonomika
9. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ