Nechtěl hrát za rezervu, tak hradecký Bulík končí i v prvním týmu

5. 10. 2016 15:12
Hradecký Tomáš Bulík.
Hradecký Tomáš Bulík.

Hokejový útočník Tomáš Bulík skončil v extraligovém Hradci Králové. Vedení klubu se slovenským hráčem rozvázalo smlouvu, protože odmítl nastoupit za prvoligové Litoměřice, se kterými Východočeši spolupracují.

"Tomáš závažným způsobem porušil povinnosti vyplývající z hráčské smlouvy, kdy odmítl možnost výpomoci a rozehrání se v našem spolupracujícím klubu a nenastoupil do tréninku ani do zápasu," uvedl generální manažer Mountfieldu Aleš Kmoníček.

Jednatřicetiletý centr přišel do Hradce Králové v lednu z Karlových Varů. V této sezoně nastoupil v extralize k sedmi zápasům, ve kterých se neprosadil. Vždy hrál až ve čtvrté formaci.

"Jeho chování bylo neprofesionální, proto jsme se rozhodli, že nebude nadále pokračovat v našem týmu. V tuto chvíli si spolu s agentem hledá nové angažmá," dodal Kmoníček.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Velikonoční sbírka v Praze vynesla 2,7 tuny pomoci, méně než loni

Domácí
28. 3. 2026
ilustrační obrázek

Policie v centru Paříže překazila bombový útok, podezřelého muže zadržela

Zahraničí
28. 3. 2026

Čokoládová loupež století: Ukradli 12 tun tyčinek KitKat

Zahraničí
28. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ