KHL: Hokejisté Kazaně vyzvou <span>ve finále Balašichu</span>

11. 4. 2010 18:10
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.Balašicha s obráncem Filipem Novákem postoupila do finále druhého ročníku Kontinentální hokejové ligy. Tým z moskevské oblasti zdolal v rozhodujícím sedmém duelu semifinálové série 2:1 Jaroslavl a do boje o titul proti Kazani se dostal po vítězství 4:3 na zápasy.

Tým, který v městě Balašicha zhruba 25 km od Moskvy hraje druhou sezonu, tak dosáhl postupem do finále největšího úspěchu v historii. Na dnešní výhře se podílel jednou asistencí i sedmadvacetiletý Novák, který v 35. minutě nahrál na vítěznou trefu Kokarevovi.

Balašicha překazila opakování loňského finále mezi Kazaní a Jaroslavlí, která v sérii vedla 3:2 na zápasy. Klubová sezona tak skončila útočníkům Lokomotivu Zbyňku Irglovi a Josefu Vašíčkovi.

Finále KHL o Gagarinův pohár začne na ledě Balašichy ve čtvrtek 15. dubna.

Ilustrační foto: khl.ru
Autor: ČTK

Další čtení

Česko podepsalo s Británií memorandum o porozumění ohledně jaderné energetiky

Zahraničí
14. 7. 2025

Americký nejvyšší soud otevřel Trumpovi cestu k demontáži ministerstva školství

Zahraničí
14. 7. 2025

Analýza: Počet podnikatelů překročil dva miliony, je jich nejvíce od roku 2022

Ekonomika
14. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ