Faksa protrhl střeleckou smůlu, jeho Dallas přesto nebodoval

16.01.2017 22:06

Gólman Michal Neuvirth pomohl Flyers k vítězství proti Columbusu.

Hokej NHL
Neuvirth dovedl Flyers k vítězství, Hanzal pomohl nahrávkou

Brankář Michal Neuvirth zneškodnil v pátečním utkání NHL na ledě Columbusu 35 střel domácích hokejistů a dovedl Philadelphii k výhře 2:1 v prodloužení. V 62.... více

Ondřeje Pavelce čeká vynucená pauza.

NHL
Smolař Pavelec. Zranil si koleno, dva až tři týdny si nezachytá

Brankář New York Rangers Ondřej Pavelec bude kvůli zranění kolena z pátečního utkání NHL proti hokejistům Calgary mimo hru dva až tři týdny. Třicetiletý český... více

Dominik Simon přispěl dvěma asistencemi k výhře Pittsburghu.

NHL
Crosby překonal hranici 400 branek, Simon dvakrát asistoval

Český útočník Dominik Simon se podílel dvěma asistencemi na vítězství hokejistů Pittsburghu 4:1 na ledě St. Louis. Dva góly dal Sidney Crosby a překonal... více

Český brankář Petr Mrázek v zápase proti New York Islanders.

NHL
Mrázek to Detroitu nevychytal, zraněný Pavelec nedohrál

Hokejisté Detroitu s Petrem Mrázkem v brance podlehli v NHL na ledě New York Islanders 6:7 v prodloužení. Red Wings vedli už 5:2, ale domácím se povedl... více