Havlát pečetil výhru Minnesoty nad Detroitem
28.01.2010 08:19
Český hokejista Martin Havlát ve středečním utkání NHL pečetil jubilejní desátou brankou sezony vítězství Minnesoty 5:2 nad Detroitem. Osmadvacetiletý útočník, jenž bodoval v pátém utkání v řadě, uzavíral skóre v úvodu třetí třetiny střelou z obtížného úhlu do poloprázdné branky. Jednou asistencí přispěl k výhře Wild i obránce Marek Židlický.
Hokejisté Washingtonu zdolali díky čtyřem brankám v poslední třetině na svém ledě Anaheim 5:1 a připsali si už osmou výhru v řadě. Stejně dlouhou sérii předvedli hráči z hlavního města USA naposledy před téměř jedenadvaceti lety.
K úspěšnému tažení Washingtonu, který vede tabulku Východní konference o šest bodů před New Jersey, přispěl v zápase proti Anaheimu třiceti zásahy i český brankář Michal Neuvirth.
VÝSLEDKY NHL: |
Buffalo - New Jersey 2:1 po sam. nájezdech (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0) Branky: 15. Mair, rozhodující nájezd Hecht - 35. Rolston. Střely na branku: 31:40. Diváci: 18.690.
NY Rangers - Carolina 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) |
Diskuse
Diskuze u článků starších půl roku z důvodu neaktuálnosti již nezobrazujeme. Vaše redakce.