22.12.2019 14:58 Původní zpráva Aktualizováno 22.12. 15:30

To je pro dnešek z biatlonu vše, děkujeme za pozornost.

• 14:57

Kristejn Puskarčíková dojíždí jako patnáctá, Davidová dvaadvacátá.

• 14:56

Dále projíždějí cílem Makarainenová s Herrmannovou. Lucie Charvátová skončila na skvělém jedenáctém místě.

• 14:55

Wiererová urvala sprint pro sebe a je druhá. Třetí Perssonová.

• 14:55

Italka se Švédkou do kopce doslova letí! Kdo zvládne lépe finiš?

• 14:54

Tiril Eckhoffová je v cíli jako první!

• 14:53

O stříbro bojuje Wiererová s Perssonovou. Nestárnoucí Makarainenová to ale ještě nevzdala snaží se dvojici dojet. Ztrácí ale pořád 12 sekund.

• 14:52

Tiril Eckhoffová má náskok minutu a půl a suverénním výkonem napodobuje svého kolegu Johannese Bö.

• 14:50

Lucie Charvátová zastřílela čtvrtý nejrychlejší čas.

• 14:49

Markéta Davidová musí na dvě trestná kola.

• 14:49

Kristejn Puskarčíková s jednou chybou, Charvátová žádná a může atakovat elitní desítku!

• 14:48

Makarainenová a Herrmannová dvě chyby, na druhé místo se po čisté střelbě posouvá Wiererová.

• 14:46

Poslední střelbu Tiril Eckhoffová zvládla. I s jednou chybou si v klidu dojede pro zlatý hattrick z Annecy.

• 14:45

První místo zdá se býti vyřešené, o zbylé pozice na bedně se ale svede tuhý boj.

• 14:44

Nejede se jen o vítězství v závodě, ale také o žlutý trikot pro vedoucí závodnici. Wiererovou a Tandrevoldovou dělí jen tři sekundy!