Lyžařský šampion Reichelt podstoupil další operaci páteře

18.09.2016 13:35

Američanka Lindsey Vonnová vyhrála sjezd v Cortině d'Ampezzo (ilustrační foto).

Vonnová opět na vrcholu, soupeřkám nadělila téměř vteřinu

Američanka Lindsey Vonnová vyhrála sjezd v Cortině d'Ampezzo a připsala si 79. triumf ve Světovém poháru v kariéře. Královna rychlostních disciplín se tři... více

Aksel Lund Svindal ovládl zkrácené Super-G.

SP v Kitzbühelu
Opožděné super-G ovládl Svindal a připsal si 35. výhru v kariéře

Superobří slalom Světového poháru v Kitzbühelu vyhrál potřetí v kariéře Aksel Lund Svindal. Norský lyžař si připsal třetí vítězství v sezoně a celkově 35. v... více

Sofia Goggiaová navázala na minulý triumf.

Úspěšná obhajoba
Goggiaová vyhrála i v Cortině a dojela pro druhý triumf v řadě

Aktualizováno 19.01. 15:16Sjezd v Cortině d'Ampezzo vyhrála Sofia Goggiaová a navázala na pět dní starý triumf ze závodu Světového poháru v Bad Kleinkirchheimu. Italská lyžařka se díky... více

Julia Mancusová končí kariéru.

Sjezdařská legenda
Olympijská vítězka Mancusová končí kariéru, už nemá motivaci

Čtyřnásobná olympijská medailistka ve sjezdovém lyžování Julia Mancusová po dnešním sjezdu Světového poháru v Cortině d'Ampezzo ukončí kariéru. Třiatřicetiletá... více