Zběsilý závod ovládl Ital Paris, francouzští závodníci zářili

21.01.2017 14:07

Karolína Erbanová.

Rychlobruslení
Erbanová na celkové vítězství nedosáhla. V Minsku skončila čtvrtá

Aktualizováno 18.03. 16:34Rychlobruslařka Karolína Erbanová dojela čtvrtá v závěrečném závodu Světového poháru na 500 metrů a celkově skončila druhá. Z celkového triumfu se v Minsku... více

Veronika Vítková se posunula na deváté místo.

Stíhací závod
Vítková se posunula na deváté místo, vyhrála Domračevová

Biatlonistka Veronika Vítková se ve stíhacím závodě Světového poháru v Oslu navzdory dvěma střeleckým chybám posunula z jedenáctého místa na deváté. Vyhrála... více

Ondřej Moravec skončil ve sprintu dvacátý.

Biatlon
První závod po ZOH vyhrál Šipulin, Moravec skončil dvacátý

První závod Světového poháru biatlonistů po olympijských hrách vyhrál v Kontiolahti Rus Anton Šipulin, jenž v Pchjongčchangu nesměl startovat. V... více