Dámský klub na Frekvenci 1 mění podobu. Finková odchází

Relax
3. 2. 2014 12:20
Moderátorky Dámského klubu na Frekvenci 1. Linda Finková (uprostřed) odchází.
Moderátorky Dámského klubu na Frekvenci 1. Linda Finková (uprostřed) odchází.

Pořad Dámský klub na rádiu Frekvence 1, který byl v minulém roce několikrát kritizován za nevkusné hovory o sexu, má být jemnější a více se přiblížit ženským posluchačkám. Moderátorku Lindu Finkovou nahradí Martina Sokolová. 

Dámský klub kvůli vulgaritě opakovaně kritizovala Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. V květnu rada dokonce rozhodla, že Frekvence 1 porušila zákon odvysíláním tří dílů věnovaných tématům masturbace, menstruace a ženského přirození. Rádio údajně mohlo narušit psychický a mravní vývoj dětí a mladistvých, rada zároveň upozornila na nevhodnou dobu pro vysílání podobných pořadů - Dámský klub se vysílá každý všední den od 10 do 12 hodin.

"Zjistili jsme, že posluchačky dopoledního vysílání dávají přednost jemnější formě vyjadřování i tématům. Budeme klást větší důraz na lifestyle, ubereme na expresivnosti, která může být v oblasti vztahů pro některé posluchače nepříjemná," uvedl ředitel Frekvence 1 Mirek Škoda.

Dámský klub, který Frekvence 1 vysílá již třetí rok, rovněž mění jednu z trojice moderátorek. "Lindu Finkovou od února nahradí Martina Sokolová, která se moderátorské profesi věnuje mnoho let," řekl Škoda. Moderátorky Aneta Christovová a Vladimíra Pirichová v relaci dál zůstávají.

Autor: - zah -Foto: Frekvence 1

Další čtení

ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 8/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
10. 7. 2025

Soňa Klepek: Jonášová Ve víru spotřeby

Relax
9. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ