Andrlová se Svobodovou zestárly o dvacet let

Relax
15. 9. 2016 10:00
Ivana Andrlová s Ilonou Svobodou si zahrají v muzikálu matky, kterým není do zpěvu.
Ivana Andrlová s Ilonou Svobodou si zahrají v muzikálu matky, kterým není do zpěvu.

Holt dostaly roli v dobovce, tak musí trpět. Ivana Andrlová (55) bude hrát v muzikálu Bonnie a Clyde maminku Clyda a Ilona Svobodová (55) matku Bonnie. A aby vypadaly věrohodně, dostaly od návrhářky Michaely Horáčkové Hořejší i paruku, která hlavně Andrlové přidává roky.

Navíc postava Ivany Andrlové se v muzikálu pěvecky neprojeví. "To je jediné, co mě trošičku bolí, že jsem už podruhé na tomto jevišti a ještě jsem si tu nezazpívala. Téhle mamince asi není do zpěvu," vzdychá herečka, která by se zpívané role nebála.

"Když jsem hrávala v Divadle Jiřího Wolkera, tak se skoro ve všech pohádkách zpívalo. Zpívala jsem už v devět ráno s živým orchestrem a bez mikroportu, takže průpravu mám dobrou."

Zkoušení v Hudebním divadle Karlín obětovala i prázdniny. "S tím se nedá nic dělat. Buď je práce hodně nebo málo a těžko se to kloubí s dovolenou. Ale určitě to na sobě pocítím. Jediné, co mě nabíjí, je moře, a tam jsem nebyla dva roky, takže ono se to někde ukáže."

Bonnie a Clyde je muzikálovou gangsterkou, která zpracovává známý příběh americké historie. Vypráví o dvou mladých lidech v době hospodářské krize v USA, kteří odmítli žít v chudobě a vzdát se svého amerického snu.

Autor: - iba -Foto: Dalibor Puchta, Robert Starý, hermina

Další čtení

Václav Berka: Pivo v hospodě má chutnat tak, jak ho sládek uvařil

Relax
3. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Ideální tipy na cesty

Relax
4. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ