Utajená pandemie
Někteří lidé nemají ponětí o existenci koronaviru, jde převážně o migranty

25.06.2020 17:39

Po půl roce trvání nejrozsáhlejší pandemie za několik posledních dekád zní neuvěřitelně, že někteří lidé nemají o existenci koronaviru ani tušení. Podle pracovníků OSN se ale takoví najdou například mezi migranty proudícími do Somálska, napsala ve čtvrtek agentura AP.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (3 hlasy) 25.06.2020 18:29

  Já se tedy divím, že se někdo diví. Kdo z nás tady kromě odborníků...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 26.06.2020 05:10

  EUROPARLAMENT JE PRÝ RASISTICKÝ, JE TAM PŘÍLIŠ MOC BĚLOCHŮ o...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 26.06.2020 05:30

  Krycí název pro nové přerozdělování imigrantů: „Flexibilní...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 26.06.2020 07:30

  "Většina z nich nemá žádné vzdělání," to by někdo měl říci Angele...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 26.06.2020 05:18

  ZKUR.VENÝ ZÁPAD A JEHO GENOCIDA BÍLÝCH POKRAČUJE Cambrigská...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

"Většina z nich nemá žádné vzdělání," to by někdo měl říci Angele Mengele, že její "inženýři" nemají vzdělání :-) jistě by nám vysvětlila že i negramotný bubušák je vzdělanější než odporný rasistický bílý s opravdovým titulem. Černoch patří do Afriky a ne do Evropy, tam by si žil ve svém "ráji", bez rasizmu a xenofobie :-)

2 hlasy

Honza Hloupý a Dalis Dobrota jsou patrně specialisté - mikrobiologové. 😎

1 hlas

Krycí název pro nové přerozdělování imigrantů: „Flexibilní solidarita“

Vítačsko-imigrantská veličina v Evropě – Německo chce během svého nadcházejícího předsednictví zavést nový koncept na přerozdělování imigrantů. Ten má krycí název „Flexibilní solidarita“, a spolkový ministr vnitra Horst Seehofer se už v předpolí německého předsednictví včera na toto téma azylové reformy setkal s rakouským protějškem Karlem Nehammerem.

Východoevropské země se asi mají na co těšit…

zdroj:

https://www.krone.at/2178992

https://www.eurabia.cz/Articles/44184-kryci-nazev-pro-nove-prerozdelovani-imigrantu-flexibilni-solidarita-.aspx

CZEXIT

2 hlasy

ZKUR.VENÝ ZÁPAD A JEHO GENOCIDA BÍLÝCH POKRAČUJE

Cambrigská Univerzita obhajuje akademičku, která říká: “Na Bílých životech nezáleží.”

Cambrigská Univerzita obhajuje jednu ze svých akademiků poté, co tweetovala „na bílých životech nezáleží“, přestože instituce dříve zamítla jiného akademika, který učinil mnohem méně kontroverzní prohlášení.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/kontroverzni-zpravy/cambrigska-univerzita-obhajuje-akademicku-ktera-rika-na-bilych-zivotech-nezalezi/

CZEXIT

2 hlasy

EUROPARLAMENT JE PRÝ RASISTICKÝ, JE TAM PŘÍLIŠ MOC BĚLOCHŮ

o myslíte, je v parlamentech zemí jako Somálsko, Etiopie, Senegal, Čad, Mali, Nigérie, Namibie, Keňa, JAR či Zimbabwe poměr běloši – černoši 1:1? Je vůbec v některém z těchto parlamentů alespoň 1% bělochů? Nemám samozřejmě na mysli minulost, jako například JAR před rokem 1994. Zcela jistě tam běloši nejsou vůbec nebo jen v zanedbatelné menšině. A měl kdy někdo připomínku, že třeba v parlamentech Japonska, Číny či Jižní Korej jsou jen žlutí? Ne, to nikdy nikdo neřešil. Nikomu nevadí, že jsou tyto parlamenty rasově uniformní.

To jen v tom pseudoparlamentu evropském je prý moc bílých. Ano, na evropské půdě, kde je bílá rasa doma, je nenormální, když v pseudoparlamentu a pseudokomisi, jež mají údajně zastupovat Evropany, je převaha bělochů. Jaký to skandál!!! To ostatně napadlo i černou europoslankyni frakce Zelených jistou Pierrettu Herzberger-Fofanovou , což je europoslankyně, zastupující v EP Německo a europoslankyni stejné barvy pleti, zastupující Švédsko též v zelené frakci, jistou Alici Bah Kuhnkovou.

Europoslankyně tvrdí, že je čas na změnu a na skutečný boj se „systematickým rasismem“. „Rasismus je něco, s čím jsme se setkaly osobně. A Evropská unie není výjimkou. Když jsme šly do Evropského parlamentu, zastavila nás hned několikrát ostraha a ptali se, co tam pohledáváme. Nikdo z našich bílých kolegů se s něčím takovým nesetkal,“ uvedly.

Poslankyně EP považují za ostudné, že v evropských institucích je tak malá „etnická rozmanitost“. „Máme být odrazem lidí, které reprezentujeme, nejen v Evropském parlamentu, ale i v institucích, a v tom jsme selhali,“ tvrdí. Stěžují si, že jen tři procenta europoslanců jsou nebílí a ani jeden eurokomisař není a nikdy ani nebyl „barevný“.

Herzberger-Fofanová prý sehnala 121 podpisů od kolegů ze čtyř politických frakcí, kterými volají po tom, aby Evropská komise uznala existenci systematického rasismu a policejního násilí v Evropské unii a aby ho odsoudila. Kuhnková hodlá řešit problém rasismu s Němci, kteří budou předsedat radě Evropské unie a chce co nejdříve prosadit antidiskriminační legislativu. A také chce od EU, aby jasně podpořila protesty proti prezidentovi a rasismu v USA.

Jejich požadavky pochopitelně podpořila i Ursula van der Leyen a hodlá v této věci dál jednat. Samozřejmě je předem jasné, že europarlament cokoli podobného podpoří, vždyť i nedávno proběhlo v EP hlasování k jakémusi šílenému rasistickému protibělošskému pamfletu, který vyloženě odsuzuje bělošský rasismus a z černochů dělá rasismem trpící chudáky, přičemž pro tuto šílenost hlasovala většina europoslanců.

V kontextu výše uvedených návrhů by mne tedy zajímalo, kdy se tito pseudoaktivisté vydají do zemí dálného východu, kde v jejich parlamentech jistě nenajdete jediného černocha. Evropa je historicky bílá a tak, jak mají právo být v parlamentech ve výrazné převaze černoši v černé Africe, žlutí ve východoasijských zemích či Arabové v zemích arabských, mělo by být normální, že jakákoli podobná instituce v Evropě je v drtivé většině obsazena bělochy.

V EP je podle zjištění těchto černých europoslankyň 97% bělochů a to se jim zdá skandální. Zdálo by se jim stejně skandální, že v některých parlamentech afrických zemí je 100% černochů? Jistě ne. Stejně, jako není skandální 97% bělochů v jakékoli evropské instituci. Navíc, pokud se jim nelíbí, že je Evropa bílá a zdá se jim příliš rasistická, proč se nesbalí a neodstěhují do černé nerasistické Afriky? Brání jim v tom někdo??

PS: Zajímalo by mne, kdy někdo nadnese, že je v EP zahrnuto příliš málo pohlaví a kdy EP odhlasuje požadavek na zastoupení všech 100 dosud známých genderových identit v této instituci. Myslím, že i toho se již brzy dočkáme….

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-europarlament-je-pry-rasisticky-je-tam-prilis-moc-belochu/

CZEXIT

3 hlasy

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/justice-a-policie-budou-sledovat-diskuse-na-internetu-40328850

0 hlasů

To není, že jsou hloupí. Prostě si to umějí spočítat. Když z 600 nakažených v dole Darkov byli všichni bezpříznakoví, tak jim dojde, že to je velice mírná choroba. Z 10 mil čechů zemřelo 190, věsměs 90 letí lidé s nedostatkem vitamínů. Takže není čeho se bát,. Snad jen státní zlovůle a šikany.

2 hlasy

Já se tedy divím, že se někdo diví. Kdo z nás tady kromě odborníků měl před "vypuknutím epidemie" nějaké ponětí o koronavirech? Říkali jsme tomu rýma, chřipka, viróza (skutečná, ne hradní) apod. a vůbec jsme nevěděli, že se máme bát, dokud nám nenaočkovali celoplanetární paniku. Tak proč by pastevci koz z habešského venkova měli o koronaviru něco vědět? My bychom si taky nevšimli, že zuří "pandemie", dokud nám to v televizi neřekli a nepřikázali nám náhubky a zákaz vycházení jako projev poslušnosti.

3 hlasy

Všimli,Honzo.Měl jsem lehkou nákazu,ale jak mi bylo si nedovedeš představit.Strašná únava,zpočátku bolesti v kostech,špatně dýcháš,zimnice,ano,za čtyři dny nejhorší pominulo,ale ještě jsem to léčil další týden.To si s chřipkou nespleteš.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.