Utajená pandemie
Někteří lidé nemají ponětí o existenci koronaviru, jde převážně o migranty

25.06.2020 17:39

Po půl roce trvání nejrozsáhlejší pandemie za několik posledních dekád zní neuvěřitelně, že někteří lidé nemají o existenci koronaviru ani tušení. Podle pracovníků OSN se ale takoví najdou například mezi migranty proudícími do Somálska, napsala ve čtvrtek agentura AP.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (3 hlasy) 25.06.2020 18:29

  Já se tedy divím, že se někdo diví. Kdo z nás tady kromě odborníků...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 26.06.2020 05:10

  EUROPARLAMENT JE PRÝ RASISTICKÝ, JE TAM PŘÍLIŠ MOC BĚLOCHŮ o...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 26.06.2020 05:30

  Krycí název pro nové přerozdělování imigrantů: „Flexibilní...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 26.06.2020 07:30

  "Většina z nich nemá žádné vzdělání," to by někdo měl říci Angele...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 26.06.2020 05:18

  ZKUR.VENÝ ZÁPAD A JEHO GENOCIDA BÍLÝCH POKRAČUJE Cambrigská...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

"Většina z nich nemá žádné vzdělání," to by někdo měl říci Angele Mengele, že její "inženýři" nemají vzdělání :-) jistě by nám vysvětlila že i negramotný bubušák je vzdělanější než odporný rasistický bílý s opravdovým titulem. Černoch patří do Afriky a ne do Evropy, tam by si žil ve svém "ráji", bez rasizmu a xenofobie :-)

2 hlasy

Honza Hloupý a Dalis Dobrota jsou patrně specialisté - mikrobiologové. 😎

1 hlas

Krycí název pro nové přerozdělování imigrantů: „Flexibilní solidarita“

Vítačsko-imigrantská veličina v Evropě – Německo chce během svého nadcházejícího předsednictví zavést nový koncept na přerozdělování imigrantů. Ten má krycí název „Flexibilní solidarita“, a spolkový ministr vnitra Horst Seehofer se už v předpolí německého předsednictví včera na toto téma azylové reformy setkal s rakouským protějškem Karlem Nehammerem.

Východoevropské země se asi mají na co těšit…

zdroj:

https://www.krone.at/2178992

https://www.eurabia.cz/Articles/44184-kryci-nazev-pro-nove-prerozdelovani-imigrantu-flexibilni-solidarita-.aspx

CZEXIT

2 hlasy

ZKUR.VENÝ ZÁPAD A JEHO GENOCIDA BÍLÝCH POKRAČUJE

Cambrigská Univerzita obhajuje akademičku, která říká: “Na Bílých životech nezáleží.”

Cambrigská Univerzita obhajuje jednu ze svých akademiků poté, co tweetovala „na bílých životech nezáleží“, přestože instituce dříve zamítla jiného akademika, který učinil mnohem méně kontroverzní prohlášení.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/kontroverzni-zpravy/cambrigska-univerzita-obhajuje-akademicku-ktera-rika-na-bilych-zivotech-nezalezi/

CZEXIT

2 hlasy

EUROPARLAMENT JE PRÝ RASISTICKÝ, JE TAM PŘÍLIŠ MOC BĚLOCHŮ

o myslíte, je v parlamentech zemí jako Somálsko, Etiopie, Senegal, Čad, Mali, Nigérie, Namibie, Keňa, JAR či Zimbabwe poměr běloši – černoši 1:1? Je vůbec v některém z těchto parlamentů alespoň 1% bělochů? Nemám samozřejmě na mysli minulost, jako například JAR před rokem 1994. Zcela jistě tam běloši nejsou vůbec nebo jen v zanedbatelné menšině. A měl kdy někdo připomínku, že třeba v parlamentech Japonska, Číny či Jižní Korej jsou jen žlutí? Ne, to nikdy nikdo neřešil. Nikomu nevadí, že jsou tyto parlamenty rasově uniformní.

To jen v tom pseudoparlamentu evropském je prý moc bílých. Ano, na evropské půdě, kde je bílá rasa doma, je nenormální, když v pseudoparlamentu a pseudokomisi, jež mají údajně zastupovat Evropany, je převaha bělochů. Jaký to skandál!!! To ostatně napadlo i černou europoslankyni frakce Zelených jistou Pierrettu Herzberger-Fofanovou , což je europoslankyně, zastupující v EP Německo a europoslankyni stejné barvy pleti, zastupující Švédsko též v zelené frakci, jistou Alici Bah Kuhnkovou.

Europoslankyně tvrdí, že je čas na změnu a na skutečný boj se „systematickým rasismem“. „Rasismus je něco, s čím jsme se setkaly osobně. A Evropská unie není výjimkou. Když jsme šly do Evropského parlamentu, zastavila nás hned několikrát ostraha a ptali se, co tam pohledáváme. Nikdo z našich bílých kolegů se s něčím takovým nesetkal,“ uvedly.

Poslankyně EP považují za ostudné, že v evropských institucích je tak malá „etnická rozmanitost“. „Máme být odrazem lidí, které reprezentujeme, nejen v Evropském parlamentu, ale i v institucích, a v tom jsme selhali,“ tvrdí. Stěžují si, že jen tři procenta europoslanců jsou nebílí a ani jeden eurokomisař není a nikdy ani nebyl „barevný“.

Herzberger-Fofanová prý sehnala 121 podpisů od kolegů ze čtyř politických frakcí, kterými volají po tom, aby Evropská komise uznala existenci systematického rasismu a policejního násilí v Evropské unii a aby ho odsoudila. Kuhnková hodlá řešit problém rasismu s Němci, kteří budou předsedat radě Evropské unie a chce co nejdříve prosadit antidiskriminační legislativu. A také chce od EU, aby jasně podpořila protesty proti prezidentovi a rasismu v USA.

Jejich požadavky pochopitelně podpořila i Ursula van der Leyen a hodlá v této věci dál jednat. Samozřejmě je předem jasné, že europarlament cokoli podobného podpoří, vždyť i nedávno proběhlo v EP hlasování k jakémusi šílenému rasistickému protibělošskému pamfletu, který vyloženě odsuzuje bělošský rasismus a z černochů dělá rasismem trpící chudáky, přičemž pro tuto šílenost hlasovala většina europoslanců.

V kontextu výše uvedených návrhů by mne tedy zajímalo, kdy se tito pseudoaktivisté vydají do zemí dálného východu, kde v jejich parlamentech jistě nenajdete jediného černocha. Evropa je historicky bílá a tak, jak mají právo být v parlamentech ve výrazné převaze černoši v černé Africe, žlutí ve východoasijských zemích či Arabové v zemích arabských, mělo by být normální, že jakákoli podobná instituce v Evropě je v drtivé většině obsazena bělochy.

V EP je podle zjištění těchto černých europoslankyň 97% bělochů a to se jim zdá skandální. Zdálo by se jim stejně skandální, že v některých parlamentech afrických zemí je 100% černochů? Jistě ne. Stejně, jako není skandální 97% bělochů v jakékoli evropské instituci. Navíc, pokud se jim nelíbí, že je Evropa bílá a zdá se jim příliš rasistická, proč se nesbalí a neodstěhují do černé nerasistické Afriky? Brání jim v tom někdo??

PS: Zajímalo by mne, kdy někdo nadnese, že je v EP zahrnuto příliš málo pohlaví a kdy EP odhlasuje požadavek na zastoupení všech 100 dosud známých genderových identit v této instituci. Myslím, že i toho se již brzy dočkáme….

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-europarlament-je-pry-rasisticky-je-tam-prilis-moc-belochu/

CZEXIT

3 hlasy

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/justice-a-policie-budou-sledovat-diskuse-na-internetu-40328850

0 hlasů

To není, že jsou hloupí. Prostě si to umějí spočítat. Když z 600 nakažených v dole Darkov byli všichni bezpříznakoví, tak jim dojde, že to je velice mírná choroba. Z 10 mil čechů zemřelo 190, věsměs 90 letí lidé s nedostatkem vitamínů. Takže není čeho se bát,. Snad jen státní zlovůle a šikany.

2 hlasy

Já se tedy divím, že se někdo diví. Kdo z nás tady kromě odborníků měl před "vypuknutím epidemie" nějaké ponětí o koronavirech? Říkali jsme tomu rýma, chřipka, viróza (skutečná, ne hradní) apod. a vůbec jsme nevěděli, že se máme bát, dokud nám nenaočkovali celoplanetární paniku. Tak proč by pastevci koz z habešského venkova měli o koronaviru něco vědět? My bychom si taky nevšimli, že zuří "pandemie", dokud nám to v televizi neřekli a nepřikázali nám náhubky a zákaz vycházení jako projev poslušnosti.

3 hlasy

Všimli,Honzo.Měl jsem lehkou nákazu,ale jak mi bylo si nedovedeš představit.Strašná únava,zpočátku bolesti v kostech,špatně dýcháš,zimnice,ano,za čtyři dny nejhorší pominulo,ale ještě jsem to léčil další týden.To si s chřipkou nespleteš.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.