Izraelská média
Petříčkova kritika Izraele vyvolala v Česku politickou bouři

26.05.2020 13:39

Kritika izraelského plánu anektovat židovské osady na Západním břehu Jordánu, kterou v sobotním článku v Právu zveřejnili ministr zahraničí Tomáš Petříček a jeho předchůdci Lubomír Zaorálek a Karel Schwarzenberg, rozpoutala podle listu Haarec bouři na české politické scéně.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (3 hlasy) 26.05.2020 14:18

  bude zajimave sledovat mistni semiti zidove jak se k tomu postavi.na...

 • Petr Min (2 hlasy) 26.05.2020 17:51

  V době, kdy Společnost národů vyhlásila Izrael státem nikdo z beduínů...

 • Emanuel Vočko (2 hlasy) 26.05.2020 15:50

  Zajímavé, velice zajímavé....tak probruselský paňáca Pochvíček si...

 • Jan Vacek (2 hlasy) 26.05.2020 15:20

  Je potřeba spolupracovat se všemi státy i dalšími institucemi na...

 • S Vrba (2 hlasy) 26.05.2020 15:59

  Zase jeden z klasických příkladů schizofrenie naší vlády a potvrzení...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Připojení židovských osad a Jordánského údolí na okupovaném Západním břehu Jordánu - tedy anexe území, která je v rozporu s ženevskou úmluvou zřejmě "politikům" typu Tupolánek atd. nevadí. Co to je za pak...áž, která neuznává mezinárodní právo?

0 hlasů

Zajímavé reakce - třeba Tupolánek: Bez souhlasu parlamentu uznal islámské Kosovo (za to bychom ho měli každý den mlátit), řval kvůli okupaci Krymu, ale okupace Golanských výšin a budování osad je správné. Tito schizofrenici patří do blázince!

0 hlasů

Takto by se žilo, kdybychom nebyli v EU! Drsná zpráva pro EUrohujery

Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy po vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně?

Podívejme se jenom na strohá čísla bez rozkrádání, podvodů celého aparátu, který už nelze ani spočítat.

Z Bruselu máme možnost získat na další období 550 miliard Kč (dle kursu). Krásné číslo. Tyto peníze jsou rozpočtovány na 8 let.
Do Bruselu posíláme ročně přímo asi 40 miliard. Tzn. 8 x 40 = 320 miliard.
V dividendách jde na západ cca 260 miliard ročně.
Nazpět asi 20 miliard.
(Potvrdil to i Paroubek na Primě jako bývalý premiér.)
Tudíž na západ jde ročně cca 240 miliard. Za 8 let to je 8 x 240 = 1 920 miliard. Tzn., že z České republiky odchází 1920+ 320 = 2 240 miliard !!!!!! Tzn., že do České republiky přichází (z EU )
550 miliard !!!!!!
Takže jsme výhodný zlatý důl!
A pak proč náš dluh stoupá !?!?!
Je třeba připomenout, že kromě cca 40 miliard, které jsme poslali ze státního rozpočtu do rozpočtu EU ( informace uniklé za rok 2012, informace z následujících roků se „verifikují“ – proč asi?), neseme některé další náklady. Zde je přehled některých z nich:
1) 6 miliard zaplacených cel v cenách zboží.
2) 19 miliard – náklady na kofinancování evropských projektů.
3) 10 miliard na úředníky EU oficiálně. (Skutečně cenu obsluhy nikdo nezná,nebo zná, ale tají!)
4) 46 miliard na plán EU – do r. 2020, aby 40 % absolventů střední školy mělo vysokoškolský diplom.
5) 10 miliard na biopaliva. / jak úsměvné/
6) 40 miliard na dotování solární a větrné elektřiny. /tak proto ji musíme mít tak drahou!/
7) 4 miliardy na posílení elektrické sítě. (Kvůli nařízení, že musíme dopravu do Rakouska z Německa posílat zdarma.)

Sviňárna non plus ultra – to z naší atomovky, proti které tak pitomci protestují!!
Je potom jasné, že Českou republiku se snaží udržet v EU stůj co stůj, přestože se stále tvrdí, že na nás prodělávají a peníze od nich tečou k nám. Lžou nám ráno, lžou nám v poledne, lžou nám večer, lžou nám celou noc, lžou a lžou a lžou

Nebýt v EU, tak se máme jako prasata v žitě a důchodci z EU by sem jezdili v autobusech do hospod se nadlábnout, to by ekonomika a státní kasa mlaskala.

A co na toto říká Angela Merkelová? Ta se v současné době připravuje na své vítězné tažení ve volbách, které zanedlouho v Německu vypuknou.

A co na toto říkáte Vy? Občané ČR?

zdroj: rukojmi.cz, puvodní zdroj: proevropu.com

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/evropska-unie/takto-by-se-zilo-kdybychom-nebyli-v-eu-drsna-zprava-pro-eurohujery/

CZEXIT

0 hlasů

ZAVŘENÉ HRANICE? JEN PRO BÍLÉ

Itálie: 400 severoafrických migrantů nelegálně přistálo na Sicílii + FOTO

Policie a vojenský vrtulník dokázaly vystopovat a zatknout asi šedesát migrantů.O několik hodin dříve se skupina 52 migrantů ze subsaharské Afriky nelegálně vylodila na ostrov Linosa, nejmenší z ostrovů Pelagie. Podle zpráv byli všichni zadrženi. Očekává se, že v následujících dnech budou převedeni na Lampedusu. Píše portál Voice of Europe.

V sobotu byly do Lampedusy eskortovány dvě lodě přepravující celkem 46 tuniských migrantů hlídkovými čluny pobřežní stráže. Všichni byli vystoupeni na molu Favaloro.

Tentýž den Gurdia di Finanza – militarizovaná policejní síla, která působí pod vedením ministra hospodářství a financí – zachytila ​​tři malé lodě, které přepravily celkem 27 z pobřeží Trapani, města na západním Sicílii.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/italie-400-severoafrickych-migrantu-nelegalne-pristalo-na-sicilii-foto/
------
Náš blok by byl bez migrantů ochuzen, káže eurokomisařka . Jedinými lidmi, kteří popisují imigraci jako problém, jsou podle Johansson „pravicoví extremisté“

Ylva Johansson, bývalá švédská politička a nyní eurokomisařka domácích záležitostí, během nedávného interview řekla, že Evropská unie by bez migrantů byla ochuzena.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/nezarazene/nas-blok-by-byl-bez-migrantu-ochuzen-kaze-eurokomisarka-jedinymi-lidmi-kteri-popisuji-imigraci-jako-problem-jsou-podle-johansson-pravicovi-extremiste/
------
Ve Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700 %

https://www.euportal.cz/Articles/42700-ve-spanelsku-letos-narostly-ilegalni-vstupy-africkych-migrantu-o-700-.aspx
------
Uprchlík v Německu znásilňoval a vraždil. Potrestán ovšem bude policista, který jej pomohl dopadnout ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44107-uprchlik-v-nemecku-znasilnoval-a-vrazdil-potrestan-ovsem-bude-policista-ktery-jej-pomohl-dopadnout-.aspx
------
Přímý přenos oslav Ramadánu: Norská televize

To jste možná na ČT postrádali: Norská státní televize NRK placená daňovými poplatníky se vyznamenala.

Minulý víkend s hrdostí jako první evropská televize vysílala přímým přenosem oslavy z nevětšího muslimského svátku – Obětního hodu na ukončení Ramadánu.

https://www.eurabia.cz/Articles/44106-primy-prenos-oslav-ramadanu-norska-televize.aspx

CZEXIT

0 hlasů

https://proboha.cz/magazin/spolecnost/halik-cz/2020/05/tomas-halik-evropa-vs-muslimove-marime-historickou-sanci/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=IRpYn0wjs3d-202005270702&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

1 hlas

"Samostatný životaschopný palestinský stát" je protimluv. Kdyby Palestince neživily EU, USA a Izrael už by dávno pomřeli hlady. Jejich muslimští bratři ve víře by jim poskytli tak leda pár výtisků koránu.

1 hlas

jenom od us.danoveho +poplatnika dostava zidostan $5miliard rocne v hotovosti+vojenska pomoc je extra.ze zacatku dostali malo,nebo nic,potom to byly $3miliardy/zlato bylo tenkrat $35/unci./potom 5.zhruba $ 700-750 miliard,+ inflace to bude jen v cash daleko pres bilion,am.trilion.a zidostan se nikdy ani nesnazil na oko,neco splatit zpet.a dalsi baksis od zlodejskych zidu svetove.bez toho by uz DAVNO neexistoval.nevdecnici.

0 hlasů

pravda bolsevikum vadila vzdycky nejvic.
proto se ted ten rudej ksindl taky vzteka :-)))))

0 hlasů

Zase jeden z klasických příkladů schizofrenie naší vlády a potvrzení stavu kolonie našeho státu. Aby se dostal pan Babiš do Bílého domu na pozvání prezidenta Trumpa, musí náš stát zaplatit nákupem předražených vrtulníků, které naše armáda potřebuje pouze pro zahraniční mise a držet „ústa a krok“, když rozhodne náš „zase velký bratr“. Anexi Krymu vláda odsoudila a přistoupila na sankce proti Rusku. Anexi palestinského území bude naše vláda „tvrdě“ hájit, i když anexe je v rozporu s usnesením OSN.

2 hlasy

To je pěkný blábol. Měl by ses probrat!

0 hlasů

Píšete blbosti.

1 hlas

Zajímavé, velice zajímavé....tak probruselský paňáca Pochvíček si dovolil moc, kritizovat obřezaný gang, Ale jak je zvykem u pražské kolaborantské pakáže, tak z detašovaného Malého Tel Avivu na Praze 1 okamžitě přišel befel, aby Pochvíček dostal po pochvě, vlastně po gulach. Sklopil gebulu a snad 1000x bouchání o zeď mu zaručí, že se na něj nebudou hněvat a nebude z něj obyčejný sprostý gójim.....a tak je to správné, tak to má být! Shajoomalejkum....

2 hlasy

Je potřeba spolupracovat se všemi státy i dalšími institucemi na rovnoprávném základě a podporovat spravedlivé uspořádání mezinárodních vztahů. To je přece základni východisko. Jistě, lepší než kritika je podniknout praktické kroky a získávat podporu pro nápravu situace. Daný problém je stále jeden z těch nedořešených důsledků konce II.SV. kdy byl založen stát Izrael, ale ne stát Palestina. To se také stalo významným zdrojem terorizmu. Je tedy potřeba konečně na mezinárodní platformě usilovat i o vymezení životaschpných hranic pro stát Palestina.

2 hlasy

V době, kdy Společnost národů vyhlásila Izrael státem nikdo z beduínů neměl zájem na nějaký stát. ž přitáhli teroristé Jasira Arafata, banda pod značkou Al Fatáh, tak začali ty pravé sváry a intifáda. Nejvíc to štvalo právě lidi z Gazy, protože velmi dobře s lidmi Izraele spolupracovali. Každý dělal své v vše vzkvétalo. Arafat byl jiného mínění, časem přečíslili jeho badité místní obyvatele a tak to tvá dodnes. Jenomže Al Fatáh nakonec zlikvidovala, zejména v Gaze, další teroristická organizace zvaná HAMAS. Izrael je pod dvojí palbou. na jedné straně ho jako vlastní američtí Židé, ty bankovní rodiny a na druhé straqně, protože je tam mnoho dosídlenců ze SSSR a EU chtějí od USA už pokoj. No, to je ale na dlouhý běh.

2 hlasy

nezminil jste se soudruhu o te etnicke cistce vedene valecnym zlocincem d.ben-gurionem.proti pokojnym rybarum u galilejskeho jezera,ktere pak zidi zabrali a palestince odsunuli,okradli,nekolik jich povrazdili a znasilnili./rijen-listopad '48./odtahli do tabora RAMALAH.par let po norimberskych procesech.tak ten dobytek vedel,co dela.to byla ta ORIGINALNI VINA zida v zidostane.americka vlada jim dava rocne vojenskou pomoc zdarma+$5 miliard.cvaka to americky danovy poplatnik,povetsine gojim.bez toho by nemeli zidi ani na sprint.

0 hlasů

bude zajimave sledovat mistni semiti zidove jak se k tomu postavi.na jedne strane podporuji zidostan a zabrani cizich uzemi schvaluji.ale BECI tady od rana do vecera o tech hroznych Rusech co si vzali zpet svuj Krym.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.