Projev kancléřky
Merkelová: Evropa se v současnosti není schopna sama bránit

27.11.2019 10:06

Evropa není v současnosti schopná se sama bránit, a je proto odkázaná na transatlantické spojenectví, je přesvědčena německá kancléřka Angela Merkelová. Šéfka německé vlády, podle níž Evropa musí převzít více zodpovědnosti, to ve středu řekla v projevu ve Spolkovém sněmu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • doctorX doctorY (4 hlasy) 27.11.2019 10:52

  At si da novicok a brzi ta hiltler baba uz hubu.

 • Franta Kocourek (1 hlas) 28.11.2019 07:18

  Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras ...

 • S Vrba (1 hlas) 27.11.2019 19:30

  Proti komu se chce Evropa bránit. Vždyť NATO ohrožuje všechny okolo....

 • Jan Vacek (1 hlas) 27.11.2019 12:35

  A. Merkelová chce asi říct, že EU nemá obranyschopnou organizaci a že...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras

Panevropa

Málo lidí ví, že jedním z hlavních protagonistů evropského procesu je člověk, který plánoval a programoval genocidu evropských národů. Jedná se o obskurní osobnost, o jejíž existenci veřejnost ani neví, ale kterou „mocní“ považují za otce zakladatele Evropské unie. Je to Richard Nicolaus hrabě von Coudenhove-Kalergi, rakouský politik s japonskými předky a českoslovensým občanstvím (1894-1972) (Viz heslo české wikipedie zde.). Ze zákulisí, mimo světla projektorů, se mu podařilo zatáhnout do svých sítí nejvýznamnější hlavy států. Ti pak podpořili a provedli jeho projekt evropského sjednocení. (1). (Pozn. Orgonet: Dle pozn. 1 byli mezi prvními podporovateli čeští politici Masaryk a Beneš.)

V roce 1922 založil Kalergi ve Vídni hnutí „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. S nástupem fašismu v Evropě musel být plán na čas zastaven a Panevropská unie byla nucena se rozpustit. Ale po druhé světové válce se Kalergimu podařilo díky frenetické a neúnavné aktivitě a díky podpoře Winstona Churchilla, zednářské lóže B’nai B’rith a významných deníků jako New York Times prosadit projekt do vlády USA.

Podstata Kalergiho plánu

Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům." (2)

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu (3)
Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.
Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.
Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.
Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

Od Kalergiho k dnešku

I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin.

Při tom všem nejde o humanitární důvody. Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.

Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012 na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů.

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

CZEXIT

1 hlas

Nezvyklé dlouhý příspěvek na diskutéra.Je to spíše článek, ale tenhle ultrapravicový web tě ke spolupráci asi nevyzve.

0 hlasů

Proti komu se chce Evropa bránit. Vždyť NATO ohrožuje všechny okolo. Srbsko, Libye, Irák. Kdyby nebyl "Putin", tak by si ho NATO muselo vymyslet. Rusko prohlásilo, že nikdy nezaútočí jako první. Proč to odmítá prohlásit USA a NATO?

1 hlas

No, je třeba postavit Bundeswehr prostě na nohy, aby byla schopná Evropu ubránit, protože zbytek armád na to mít nebude. Německá 1.5 % jsou strašné prachy...

0 hlasů

Alespoň ušetříme...ale také z ní může vypadnout, že teď budeme budovat armádu EU...

0 hlasů

svazacka slibuje, ale pritom dobre vi, ze zacatkem 30. let uz u koryta davno nebude :-)))))

0 hlasů

A. Merkelová chce asi říct, že EU nemá obranyschopnou organizaci a že by proto měla využívat platformu NATO. Ta neschopnost čelit i migraci to asi dokazuje a navíc členský mechanizmus EU oslabuje vlivem syndromu skupinové mentality nebo rozhodování i pozici států. I když nebezpečí válečného konfliktu apod. při rozumné kooperativní mírové politice nehrozí, strategické schopností v evropské spolupráci je potřeba zorganizovat. Ale není to zase v nějaké byrokracii, ale v akční programové koordinaci sil na strategických směrech. Jen se vazalsky nespoléhat na žádného "mesijáše".

1 hlas

At si da novicok a brzi ta hiltler baba uz hubu.

4 hlasy

Jazykem kterého kmene se vyjadřujete? 🐵

0 hlasů

Frustro-sockovským jazykem, pane.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.