Útok v Londýně
Teroristu zneškodnili i za pomoci hasičáku a rohu kytovce

30.11.2019 07:34 Aktualizováno 30.11. 15:56

Ozbrojené jednotky v pátek v britské metropoli při zásahu u incidentu na mostě London Bridge zastřelily muže. S odvoláním na policejní zdroje o tom informovala televize Sky News; na twitteru se mezitím objevily snímky člověka bezvládně ležícího na chodníku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 30.11.2019 06:27

  Je nutné začít nazývat děje a věci pravými jmény Jak se připravit...

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 30.11.2019 06:32

  Pokud se tedy nebude chtít nechat od imigrantů zotročit, jak to...

 • doctorX doctorY (5 hlasů) 29.11.2019 18:43

  Dekuji za optani, ale o me se vazne strachovat nemusis, plnim kvoty...

 • cestmir beranek (4 hlasy) 29.11.2019 19:14

  Tak podle zveřejněného záběru se s tím šmejdem někdo z napadených...

 • tyden tyden (4 hlasy) 30.11.2019 00:50

  kde je to mistni vemeno hemenex/ok? pry jich par desitek tisic bez...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Takže nakonec to přece jenom byla pakošská hnědka. A takovými pakoši je Anglie doslova přecpaná a EU je chce ne-dobrovolně cpát i do východní EU.
Vše co pochází z Pakistánu a Afghanistánu je vždy smrtelně nebezpečné!!! Lidi, heroin, hašiš.

2 hlasy

Ta fotka z toho článku, kua, vidět ji farmaceuti z Hlohovca, udělají z nich prášky na blití. Ti se napravili? Podívejte se na ty jejich vousy. Povídačky báby tutovky.

2 hlasy

London Bridge is falling down

0 hlasů

Ten srandovní americký prasopsík, vrchní čučkař Koudelka z BIS, degradovaný řiťmistr, se prý domnívá, že toho vraždícího muslima vyslalo Rusko.

2 hlasy

A tohle sem k nám Evropská unie chce nacpat. Teď dokonce na podnět Německa oprášila tu hrůzostrašnost s kvótami na přijímání migrujících muslimů. Chceme, aby u nás - stejně jako na Západě - tekla krev v ulicích po islámských útocích ?

3 hlasy

A chtějí to snad Britové? Němci? Holanďané? No to jsem zvědavý, co z vás teď vypadne.

0 hlasů

Se zatím posledním návrhem na přerozdělování migrošů přišlo Německo.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-eu-cesko-migrace-diplomacie-azyl.A191127_125639_zahranicni_luka

Vedení většiny západních zemí Evropského Svazu to chtějí. Není to "mrtvé", jak tvrdí zdejší sluníčkáři a hlupáci. Zkoušejí to stále znovu. Jediná cesta jak mít od této nehoráznosti konečně pokoj, je czexit.

0 hlasů

Pořád křičíme, jak za binec může někdo jiný, Franta Migráček tady kopíruje srance na půl metru monitoru, atd.

Můžete mi teda vysvětlit, jak to, že Rakousko, země plná muslimů, ve Vídni to vypadá jako v Dubaji, musel jsem si tam co pět minut odplivnout, je čtvrté, ČR bez muslimů až desátá, Dánsko s muslimy páté, Kanada s muslimy šestá, Slováci bez muslimů 23 když před nima, 22 je Německo nabušené muslimy až po střechu, a Poláci, kde muslim nesmí ani páchnout a jsou to bigotní katolíci, je až 29? Jižní Korea 55?

To nejsou muslimové, to je tolerance toho státu ke zločinům a porušování zákona. Británie, Belgie, Švédsko a hlavně Francie totiž muslimům povolily otěže.

Za Rakouska-Uherska tady byl pořádek a vysoká prosperita, za ČSR se od samého začátku vlády Čechů kradlo jako vzteklé. A to tu muslim nebyl ani jeden.

Přínos Islámu naší civilizaci je velká nula. Nic už neumějí, Islám je prachsprostá totalita. Nejsou konkurenceschopní v práci, ve studiu, v ničem. Neobohatí nás ničím. Umí jen natahovat ruce a odpalovat se mezi lidmi. Velmi bych se přimlouval, kdyby zákony a jejich vymáhání přitvrdily přesně tak, jak to mají v tom Rakousku naši sousedé.

Ani barbarské metody Islámu proti rakouské vymahatelnosti práva neuspějí. A to je Rakousko otevřená země, na rozdíl od nás.

Při jakékoliv kritice je dobré vždycky začít zdrcadlem. Ono to v drtivé většině bude stačit k pochopení, co a jak.

0 hlasů

Musím dodat, že s těmi opálenými přece mají zkušenosti bývalé kolonizátorské země, které vesele vykrádali Afriku z nichž některé země směrem na západ žijí ještě dnes.

2 hlasy

A protože s nimi mají zkušenosti, tak již zpacifikovaného útočníka policie zastřelila.

0 hlasů

Bože, to jsou kecy. Policie ho zastřelila proto, že měl na sobě výbušnou vestu, jinak by to byla vražda. Jak děcko z mateřské školky.
Tento případ opakovaně žádal během svého výkonu trestu, aby se mu dostalo odradikalizování, protože jeho názor na Islám je nesprávný, nedostalo se mu nic.
Britové sice pochopili, že to šmejd dělá jen proto, aby ho pustili dříve, ne proto, že se na to vykašlal, ale byrokratický systém jeho žádosti zaznamenal a na základě nich ho předčasně propustil jako napraveného. Ne, to není legrace, takto to funguje.
Ten ničema se musel smát, až se za břicho popadal.
Další věc: proč se všichni rozohňují že byl propuštěn dříve? Kdyby nebyl, propustili by ho později, jednal by stejně jen později. Celý západní systém vidí, jak jeho vlastní vrahové po propuštění vraždí zase a pořád je pouští, co je pak divného na tom, když do tohoto bordel systému padne muslimský magor? Společnost toto trpí a chce, tak to má.
Podívejte se, které z politických stran má v programu zmínečku o tvrdém vymáhání práva. Žádná, vy byste ji totiž nevolili. No tak to máte. To jsou ty vaše klacky na vaše hlavy. Vyhodili jste je a velice se divíte, že padají na vaše palice? No, dobrý, no.

0 hlasů

Ty Johnsonovy kecy. Ty zákony tak platí desítky let a nikoho to nesejří, hlavně abychom nebyli policejní stát a tady u nás si mohli čecháčkové krást... až teď si dělá body na kecech, že teroristy nemají pouštět na podmínku. Ten ksindl byl propuštěn jako prej převychovaný, ne na podmínku. Naše soudnictví ani vězeňství nejsou funkční, ty zprávy leží na stolech desítky let a společnost to tak chce. Ten muslimský kriminálník má taky právo dělat binec jako vy, zloději. Co si myslíte?

0 hlasů

Toho měli odprásknout když vycházel z té basy, kterou dostal dříve.

1 hlas

především jako terorista neměl jít na podmínku z basy

1 hlas

Jaký rozdíl vidí tlučhuba pod nickem Beránek v tom, když vám děcko kuchne muslimský terorista nebo vlastní recidivista propuštěný naprosto stejně? Jako že to bude od vlastního bezbolestné? Co tu tolerujete, to si vyžerte. Volíte strany, co vám slibují, jak vám, jako těm Cikánům, něco do vašich líných pracek, natažených jako nějaké ruce afrických somráků, dají, co myslíte, že ty strany dělají opak? Starají se o vlastní volitelnost, ale skrz kriminalitu občané svoji vládu nekamenují, zásadně ne.

0 hlasů

Proč by neměl? Ta idea trestního práva Západu je postavená na stylu: šmejdi mají zelenou. Že jste se teprve teď probudil, no dobré ránko.

1 hlas

Vrahem je "Usman Khan" a jakže se jmenuje musulmanský starosta co si ho londýňané pořídili taky z Pákistánu? Sadiq Khan, nejsou to jen tak "čistě náhodou" příbuzní? Musulmani jsou nebezpečí a to ne jen "potenciální" jak ve slabých chvilkách melou sluníčkáři. V normální společnosti nemají tihle hajzli co dělat, mají táhnout do svých středověkých muslimstánů a zůstat tam.

2 hlasy

Nejčastějším jménem v Pakistánu je Khan. To vy ovšem jako prostý tlachal nemůžete vědět, tak tady smolíte konspirační hovadiny. Drtivou většinu konspiračních idiocií vytvářejí právě prostoduší žvanilové, jako třeba o placatosti země.

0 hlasů

Vy jako naprostý tlachal tu obvykle zvracíte nesmysly. Snad jste tak hloupý, nebo že by se našel ještě větší mamlas než vy a platil vás za ty vaše kafírnové hovadnosti?

1 hlas

Tady je přesně něco pro vás, tupolebče:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-spojene-staty-zeme-placka-zemekoule-planeta-konspiracni-teorie-veda-popirani-fakta-nasa-astrolog.A191118_160114_zahranicni_dtt

0 hlasů

Tak se aspoň, vy líné tupé howado, podívejte na Google, že to tak v Pákistánu je. Líný strupovitý blb tady někoho nazývá hloupým, to je rána koze do vazu.

0 hlasů

zajimave take je, ze rude vemeno v reakci neumi/nechce napsat zpravu celo.
v anglii totiz pisi, ze to sice byl velmi nebezpecny terorista, ale ze z basy ho pustili proto, ze ho prohlasili za NAPRAVENEHO a tudiz uz bezpecneho slimaka :-))))

4 hlasy

Pouze mrtvý a spálený musulman je bezpečný, dokonce
pak může i být užitečný

1 hlas

V roce 2012 byl odsouzen za terorizmus, to mu bylo 18 let. Z toho vychází, že teroristou byl už jako nedospělec, jako dítě, ..... a měl doprovod?

2 hlasy

Krásná otázka, lepší by byla: nemáme my to tady stejně s našimi vrahy? Proč to tak máme? Proč jako společnost tohleto tolerujeme?

0 hlasů

Protože tvůrci režimu měli blíže k těm zločincům. Zákony tak tvořili se záměrem vyhovět takovému druhu lidí.

Proto mají kriminálníci samá práva a zákony slouží více k jejich omlouvání, než trestání. Samé nové šance, polehčující okolnosti, zvyšování hranice vyšetřování krádeže, zahlazování trestů atd. Humanistické hodnoty jsou zájmy šmejdu zabalené do keců o dobru.

0 hlasů

Výborně, udělal jste jeden krok ke zjištění skutečnosti. Jenže to není příčina. Ten režim má přece nějakou podporu. Kdyby 85% Čechů s bolševikem nekolaborovalo, nemohl by tady být. Aby to tak mohlo být, musí mít na tomto zájem celá společnost. Tedy drtivá většina. Aby takové zlo zvítězilo, stačí k tomu jen to, aby tzv. slušní lidé neudělali vůbec nic. Nemají zájem, nekonají. I tím lze zlo spáchat.

0 hlasů

Na co doprovod, narodil se už v GB.

1 hlas

Je nutné začít nazývat děje a věci pravými jmény

Jak se připravit na válku s imigranty a protičeskými kolaboranty?! Si vis pacem para bellum!

Válka globalistů a jejich armádou uplácanou z imigrantů a místních kolaborantů proti bílým Evropanům je v plném proudu. Zatím je to pouze studená fáze, která občas přeroste lokálně v místní konflikt omezeného rozsahu. Tu vraždí „kamion,“ tu „samopal“… Nicméně její horká fáze již visí ve vzduchu. Proradná média, úplatní neomarxističtí politici, či devianti v neziskovkách a na úřadech nás vytrvale bombardují tvrzením, že nemá cenu se bránit. Imigranti nás prý stejně převálcují a ovládnou…tu vysokou porodností, tu údajně skvělou organizací atd. To je jen jedna z mnoha psychologických metod studené války našich globalistických nepřátel, kteří usilují ve zničení našich zemí, národů, domovů, rodin a tradicí.


Je tedy spíš pouze otázkou, kdy dojde k jejímu přelití do oné horké fáze, kdy již padají bomby a sviští dávky z kulometů. Mezinárodní globalisté (klidně si sem doplňte třeba jména Soros apod.) a jejich agenti a imigranti si totiž uvědomují, že čas začal pracovat proti nim a asi se pokusí běh dějin „urychlit“ pokusem o násilné převzetí moci v Evropě, nebo alespoň její západní části. Celá řada západoevropských států jako Švédsko, Francie, Belgie, Anglie, Holandsko, či Německo již před vypuknutím občanské války de facto stojí. Jejich variantou je pouze podrobení, či ozbrojený odpor a tedy občanská válka mezi vlastenci na jedné straně a kolaboranty a imigranty na straně druhé. Bohužel takový konflikt se velmi pravděpodobně dotkne i naší země. Ať již formou „přelití“ z Německa, či Rakouska, nebo pokusem o násilný převrat ze strany místních agentů „pravdy a lásky“ a tajně dovezených muslimských a afrických hrdlořezů. (takový multikulturní Majdan)

Proto je žádoucí probrat povahu budoucího konfliktu, jak se na něj připravit a jak se efektivně bránit.

Jaký bude mít konflikt povahu?

Podle vývoje v západní Evropě se můžeme domnívat, že proběhne podle následujícího scénáře. Nejprve začnou vznikat imigrantská ghetta (první u nás máme v Teplicích pod patronátem starosty ODS J. Kubery) a no go zony. Ty dají impuls ke vzniku imigrantských zločineckých gangů (jak to již mimochodem vidíme u nás u Vietnamců a v menší míře u muslimů a černochů) a ty začnou podnikat loupeživé výpady do okolí. Časem de facto převezmou nad „ svým teritoriem“ moc a pak začnou mít tendenci tohle území násilím rozšiřovat a pak již bude konflikt s původním bělošským obyvatelstvem nevyhnutelný.

https://tadesco.org/je-nutne-zacit-nazyvat-deje-a-veci-pravymi-jmeny/

CZEXIT

6 hlasů

Bububu, Frantiku. A teď se nám hezky vytočte, no, poď mi, hop!

Zapomněl jste na ukrajinské, rumunské, ruské, litevské, albánské a já nevím jaké gangy už dávno v ČR působící. Vy jste dokonalý mimoň. Ta vaše mozkolebeční válka tady probíhá už dávno a vede ji četnictvo, kterému hovnimoři jako vy jen hází klacky pod nohy.

0 hlasů

Pokud se tedy nebude chtít nechat od imigrantů zotročit, jak to bohužel vidíme například v UK, Belgii, atd, kde jdou jako ovce na porážku a ještě u toho šťastně pobekávají jak jsou “tolerantní”. V našem případě lze rovněž očekávat internacionální džihádistickou pomoc od imigrantských komand ze Západní Evropy, vše organizováno místními kolaboranty z řad vyvolených menšin, imigrantů a dalších kolaborantů z zpovzdálí řízeno nadnárodními globalisty.

Kdo proti nám bude v této válce stát? Muslimští imigranti, černoši, podporovaní nebílými menšinami včetně Cikánů (bohužel nebílé menšiny se jako v západní Evropě přidají na stranu útočníků), ve spojení s místními kolaboranty v mediích, tzv. neziskovkách, politických stranách, na humanitních a uměleckých fakultách a nadnárodních korporacích. Tyto skupiny skupiny budou mít různou motivaci. Muslimové nastolení islámského státu, nebílé menšiny loupení bělošského majetku a snaha uchvátit ekonomické výhody a být na straně vítěze. Pravdoláskaři – snahu o totalitní nadvládu nad společností společně s touhou po přivlastnění si ekonomického bohatství země.

Kolik jich bude? V současné době tedy můžeme uvažovat o 50 až 90 tisících „domácích“ muslimech a černoších, (k nim se může připojit několik desítek tisíc hrdlořezů z Německa a Rakouska) většina z nich bude mít vojenský výcvik a zkušenosti z války, několik (desítek) tisíc Vietnamců a Cikánů (většina protřelí kriminálníci bez vojenského výcviku, ale s velkou motivací loupit a zabíjet) a asi 5-10 tisíc nejaktivnějších pravdoláskařů, z nichž většina ale v životě nedržela zbraň v ruce a budou sloužit především jako zvědové, udavači a logistická podpora. (nebo si snad umíte představit veselého gaye a vítače M. Stropnického jak nese pušku? Vždyť by se zhroutil pod její tíhou…) Také můžeme očekávat, že se k nim připojí nejvyšší velení armády, které je momentálně zamořené kolaborantskými služebníky nadnárodních globalistů.

Celkem se bude jednat o sílu 90 až 140 tisíc bojeschopných mužů, případně doplněných džihádisty z Německa, Francie apod. Půjde celkem tak o 150 až 250 tisíc boje schopných mužů s moderní výzbrojí.

Jejich výzbroj se bude skládat z lehkých pěchotních zbraní jako AK 47, kulomety na autech, granátomety, minomety apod. Budou mít k disposici rychlá vozidla typu SUV a pick-up. Možná budou mít i nějakou těžkou techniku jako tanky, obrněná vozidla, ale to bude záležet na schopnostech globalistů sehnat pro ně dostatek vycvičených zahraničních žoldáků (USA, UK, Izrael atd). Logistickou podporu a dodávky zbraní zajistí nadnárodní globalisté prostřednictvím svých „neziskovek“ a korporací a arabští ropní šejkové ve spolupráci s islamizovaným Tureckem.

Bude se jednat o nesourodé skupiny s vysokou mobilitou, podobně jako vidíme v případě tzv. Islámského státu v Sýrii a Iráků, či jinde. Lze předpokládat, že jejich velení, výcvik a taktické dovednosti nebudou na valné úrovni. (Přece jenom muslimové a černoši kromě Afgánců jako vojáci nestojí za moc…a motivace místních menšin (Cikáni, Vietnamci) bude čistě loupeživá a představa jak místní havlisté nesou pušku je rovněž srandovní, vždyť většina z nich dokáže tam maximálně poskakovat na gay pochodech… proto se lze domnívat, že stejně jako u tzv Islámského státu budou jeho velicí sbor tvořit tajně žoldáci – vojáci profesionálové z USA, UK, či Izraele, jak to vidíme v Sýrii a Iráku. Je zde také riziko, že jim západní armády a Turecko poskytnou vzdušnou podporu a zpravodajské informace. Nicméně přesto všechno bude kvalita této invazní armády nevalná. Tohle je naše největší výhoda, přes všechnu „antirasistickou propagandu“ je totiž jasné, že intelektuální schopnosti a kapacita bělocha Čecha a arabského, či somálského muslima jsou zcela různé….jeden český voják vydá nejméně za 5 muslimských vojáků!
Kdo bude stát proti nim při obraně naší vlasti? Zbytky armády od plukovníků a níž. Zhruba tak 10-12 tisíc bojeschopných mužů s výcvikem, dále ca 5000 záložáků. Část policie – odhaduji na ca 10-15 tisíc mužů. (zbytek policajtů se rozuteče do svých domovů) Většinou budou vyzbrojeni lehkými pěchotními zbraněmi a nebudou mít vzdušnou podporu. To znamená, že z hlediska počtu regulárních vojsk budeme početně v nevýhodě 150-250 tisíc agresorů proti 30 tisícům obránců profesionálů. K ubránění před agresí tedy bude potřeba aktivní zapojení běžného českého obyvatelstva, které nesmí spolu s řádnými jednotkami dovolit agresorům získat strategickou iniciativu a trvalé opěrné body. Zde je obrovský problém, že naprostá většina naší populace mladší 50 let neprodělala žádný vojenský výcvik a nedržela nikdy zbraň v ruce a naopak byla ve škole systematicky vedena k podřízenosti vůči Západu a imigrantům. Na druhou stranu motivovaný obránce se znalostí místního terénu je proti útočníkům vždy ve výhodě a na tom se dá jistě stavět a výcvik se dá rychle dohnat. Navíc díky tradici trampingu se většina z nás umí pohybovat v terénu, číst mapy, atd….a na tom se bude dát začít.

5 hlasů

Jak tenhle vyděšený hovnimor píše, kdo že "proti nám" bude stát. No proti vám, co se strachy poserete a zvednete ruce, a proti vašim rychlým kámošům musulmanům, jak to básníte ve své choré dýni, budeme stát my, vycvičení veteráni. Pak si s váma povykládáme, než vám za úsvitu zavážeme oči u zdi, kdo je to vlastizrádce.

0 hlasů

Schovejte se! Teroristé teď budou útočit na slabé duchem. 😂

1 hlas

Tak to máš měchuřino blbý, to tě podříznou mezi prvníma

2 hlasy

Že vám nevadí neustálé výzvy Kocourka k likvidaci těch, co se jako on nebojí, hovnimore?

0 hlasů

Toho těžko, ten není strachy zalíčený až za ušima jako vy.

0 hlasů

Nesuď Vlastíku dle sebe, že ti povolí svěrač když jen bouchnou dvéře. To že si olíčíš trencle 5x za den je holt důsledek tvého "klávesového hrdinství". Dřív se tomu říkalo telefonní koule :-) Ňafáš jak ratlík za plotem.

1 hlas

Dobrá práce londýnských superbobíků. A je mi úplně jedno, byl-li to pomýlený stresovaný přivandrovalec, rozený Londýňan, běloch, černoch či zelený mužík.

2 hlasy

kde je to mistni vemeno hemenex/ok?
pry jich par desitek tisic bez problemu uzivime :-)))))
takhle tu o inzenyrech a vedcich hykal docela dloho.
ted je zalezlej v dire v banderistanu :-))))))

4 hlasy

Vemeno jste vy. Tihle dobroseři melou furt cosi o uživení nějakých neprověřených ničemů, ale tady nejde o nějaké uživení netáhel, kterých máme asi čtvrt milionu sami. Tady jde o to, že tihleti "potřební" muslimové mají potřebu všechno podle jejich názoru dostatečně nemuslimské (tedy i muslimy) napadat. Jejich pojetí života je otrocký vztah vůči svému šílenství, kterému říkají Islám. No a kdybyste si někdo z vás, největších vykřikovatelů, přečetli konečně Korán, vyděsili byste se ještě více. Jenže vy jste prostí jako prdy po ránu při močení, vy nic nečtete mimo svých blábolů. Vy ani netušíte, kdo proti vám stojí. Ale řvete jako píchlá pr*asata. Takoví jako vy přejdou k nepříteli jako první.

0 hlasů

Ano,je to tak.Já Korán rovněž četl.Mám rád,když vím,kdo proti mě stojí.Tyhle lidi nikdo nepředělá,nejhorší protivník je slepá víra.Jim se nelze zavděčit,oni jsou nadřazeni všem.My jsme to zlo,které se musí zničit.Lež není špatný čin,jen účel,který světí prostředky.Zločin neznají,slitování neznají.Jejich motto je zabíjet všechno nemuslimské a co nejde zabít,zničit.Vsadím se,že i Notre Dame zapálili oni.Kdybych ten kostel chtěl vypálit,zapálil bych to přesně tam,kde začalo hořet.To byl jasný úmysl.

3 hlasy

Sedm frustrátů otravujících tady svými stihomamy nečetlo ani slabikář a je tu s nima poměrně velká sranda. Například doteďka ti ichtylové nepochopili, že já na rozdíl od nich vím, co to je Islám a že jsem mnohem nesmiřitelnější nepřítel toho svinstva než oni. Oni to nepochopí nikdy, ale to ani není nutné, hlavně že je s nima sranda.

1 hlas

Woe ty si myslíš že máte slimáky jen v Teplicích, kde jim Tubera umetal cestičku! Ti už jsou všude. Často se jedná i o občany ze zemí bývalého SSSR.

0 hlasů

tak bez zivit ty svy oblibeny slimaky :-))))
muzes treba do Londyna :-))))
nebgo treba do Haagu :-)))))
a hned pak mazej zpatky do banderistanu :-)))))

1 hlas

Zavři už pysk ty vyje.banej vítající kry.ple, nikdo není zvědavý na tvoje hnoje.
Táhni do afriky za svýma soukmenovcema, odpornej vlastizrádče.
CZEXIT

3 hlasy

A František už nám startuje: hen hen héééé ééééén! Pořádně se vytočte, Franti, bububu migrošek!"

0 hlasů

Tento blábol máte předtištěný nebo se zmůžete i na něco nového? 🐵

1 hlas

Tak podle zveřejněného záběru se s tím šmejdem někdo z napadených rval, přiběhli policajti, toho jednoho odtrhli a pak tak z metru nebo dvou do toho šmejda párkrát vystřelili. Skvělá práce, ušetří se za soud, a různí dobroserové se můžou tak leda složit na rakev. Počet zraněných je 5 - 8 (asi se číslo neví, takže se zdroj od zdroje liší).
A samozřejmě tradičně pisálci popletli fotku, na fotce nad článkem je Tover bridge, nikoli London bridge ten leží o kus proti proudu a (pro pisálky) nemá věže a je podstatně novější (1973)

4 hlasy

Chcete nаjít dívku na jеdnu nоc? Vítejte - www.GetMeets.com

0 hlasů

Podle policie byl zastřelen "ozbrojenou policií" muž, který podnikl několik útoků nožem. Dle některých svědků padlo asi 10 ran, Policie uzavřela most a podle fotek stojí napříč vozovkou kamion a uzavírá asi 2/3 vozovky. Podrobnosti o pachateli nejsou zatím oznámeny, takže se neví, zda jde o multikulturní obohacení, nebo prostě o kriminalitu.

0 hlasů

sazim basu sampana, na privandrovaleho n3gra

1 hlas

Ten yd*yot, co vám dal hlas za váš blábol, se s váma podělí o polovinu té basy šampáňa, hahahaha.

0 hlasů

Tak jste prohrál, je to pakistánec narozený v GB

0 hlasů

I kdyz se n3gr narodi treba na marzu, martana to znej neudela. Jednou n3gr, vzdycky n3gr. Tak, kdo ze to tady prohral?

0 hlasů

Nějaký tr*otl doctorY doctorY, co se vsadil, že to je přivandrovalec a on je to rodilý Brit. Teď se snaží udělat ještě směšnějším se svýma výmluvama, že není prostý ko*kot.

0 hlasů

chudinka, uz se ani nestacila ASImilivat , jsou to xenofobove a rasisti

4 hlasy

Ne asimilovat, ale integrovat. Asimilace je pro sluníčkáře sprosté slovo.

0 hlasů

Co je to „ASImilivat“? To nějak souvisí s elektřinou nebo výkonem? Potom tam ale mělo být „w“. 🐂

1 hlas

Asi mili watt?To je vtipný postřeh.

0 hlasů

A co ty? Už ses asimiloval, abys zapadl mezi normální lidi? Zatím se chováš jako divoch z ruské stepi...

1 hlas

Dekuji za optani, ale o me se vazne strachovat nemusis, plnim kvoty na 150%. Ale co ty, co jsi udelal pro spolecnost? Vitani n3gru se nepocita.

5 hlasů

Jo, vy říkáte teda nočníku divně, kvóta...

0 hlasů

No a co jste udělal vy pro společnost mimo vlastní vyděšení na netu? Jak dlouho jste pro ni nasazoval život například? Kolik díky vám svítí nemocnic, škol, domků, bytů? Kolika slabších jste se zastal?

0 hlasů

Ach ty muj malej samaritanecku. Povesit s ostatnimi, pro vystrahu!

0 hlasů

Klávesnicí nikoho nepověsíte, žgryndale.

0 hlasů

A co tím chceš říct, že světla svítí kvůli TOBĚ?
Kvůli vítajícímu jednomu praseti z pražské kavárny?
Najdi si strom s pořádnou větví a možná se potom rozsvítí elektřina i na měsíci.

2 hlasy

Jasně že světla svítí kvůli mě. Kdybych s partou neudržoval rozvody energovodů, běhá František nerváček s prdelí na modro s klackem v ruce a honí se s vlky.
Pane František, vy jste ale úžasný hrdina od klávesnice, co? Bububu, migroš!!!!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi