Vražda
Už se ví, kdo pravici poslal zatykač na podezřelého z Chemnitzu

30.08.2018 20:07

Zatykač na jednoho z mužů podezřelých z vraždy pětatřicetiletého Němce v Chemnitzu (Saské Kamenici) pravicovým uskupením poslal zaměstnanec drážďanské justice.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Karel Kořínek (3 hlasy) 30.08.2018 20:27

    Statečný člověk. Patří mu uznání.

  • David Lejdar (1 hlas) 30.08.2018 22:55

    ...a následně se snad konečně bude moct plně věnovat politice 21....

  • David Lejdar (1 hlas) 30.08.2018 22:38

    Mezitím se je v Německu furt u toho, že takové případy jako by...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Mezitím se je v Německu furt u toho, že takové případy jako by nejeden vychvaloval do nebes:

https://www.tagesschau.de/inland/solingen-brandanschlag-101.html

(a absurdně i například v Česku jako by nejeden říkal, že například masakr Lidic byl v pořádku v jménu obrany před českými migranty do "německé Prahy" přece), a furt dokola a dokola, a akorát semtam od politiků semtam nějaké vyjádření, že hrozné, a i docela pokrytectví když například po útoku na Utoya nikdo nemluvil o křesťaneckém terorismu byť se pachatel přece stejně tak hlásil ke křesťanství jak například ISIL k islámu.

Což jeden z důvodů proč jsem pro znovuobnovení Pruského státu. Ohledně čehož mi je jasné, že procentuální podíl 'extrémistů' mezi pruským občanstvem nebude nutně nižší než ten podíl mezi německým občanstvem. Ale mj. se tím jako historickým mezníkem vyjasní, že Prusko nebylo a není většinově pro rasovou ideologii natož aby se v jménu údajné obrany (která se snaží tvářit jako legitimní ale dvojtě není jak některým skupinám jde jen o prosazení svého konceptu o 'rasové čistotě národa', v jménu čehož se mělo například holokaust) upalovalo děti.

1 hlas

...a následně se snad konečně bude moct plně věnovat politice 21. století v značně globalizovanějším světě než jaký byl ve středověku, místo aby se nemálo pracovních hodin točilo kolem opileckých tantrumů poměrně hrstky vesničanů. A těch žhavých témat v té politice, vyžadující docela pozornosti a práce, je argumentativně ažaž. Od věci jako například aby mezinárodní obchod koukal přispět k společnému rozvoji (místo aby to bylo o tom, že jeden vysvačí/vyšmelí druhého), potravinová jistota a aby v případu hladomoru nedošlo z takového trhu k výkupu bohatšími obzvláště odjinud, aby industrializace tzv. 3. světa jíž rovnou probíhal se zelenými technologiemi (ohledně čehož je nějaká podpora nutná obzvláště když jsou špinavé alternatívy levnější), aby civilní práva byla zajištěná všem jak ve svých domácích zemích tak když jsou z jakéhokoliv důvodu v zahraničí, a... a... a...

1 hlas

uz je po uplnku,a vas to porad drzi,ajnstajn?reeelaaax.

0 hlasů

Statečný člověk. Patří mu uznání.

3 hlasy

a ja myslel,ze to byl OK,PN PN a nebo david lejdar.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 2/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.