OSN
Vlastenectví a globalismus se nevylučují, řekl Tusk

26.09.2019 22:16

Předseda Evropské rady Donald Tusk ve čtvrtek v projevu na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku odmítl, že by existoval rozpor mezi vlastenectvím a globalismem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Franta Kocourek (3 hlasy) 27.09.2019 05:17

    Co to ten pi.čus mele za nesmysly? Ti miliardáři, co si rochní...

  • Emanuel Vočko (2 hlasy) 26.09.2019 22:24

    Šišlavé pšonské chazarské ožralé howado do konce života bude...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

To říká velezrádce národa, za který se dostal ke korytu a teď mu škodí, kudy chodí?
Chatrný pokus o výmluvu.

0 hlasů

Globalismus je hnusná rakovina, která způsobila úpadek západní civilizace - ztráta průmyslu, neplacení daní nadnárodními firmami, chudnutí, zadlužování.

Vlastenectví není samospasitelné, ale je dobrou obranou proti globalismu. Rozpor mezi globalismem a vlastenectvím je jednoznačný. Že je však něco prospěšné pro nás neznamená, že tomu patří budoucnost. O to je třeba se přičinit. Třeba i tím, že nebudeme volit sluníčkářské a eurokolaborantské strany.

0 hlasů

Chudnutí leda tak líných sockovkých vší s nataženýma rukama a zadlužování blbů, kteří nechápou, že když si půjčí, musejí taky platit! Sebrat jim hlasy a občanky, když nejsou svéprávní, vyšvihat bičem a platit a platit. Bůh/příroda jim dal ruce a hlavu, chátře líné. Když to neumějí ani nechtějí používat, měli by mít právo na smrt hladem.

0 hlasů

Co to ten pi.čus mele za nesmysly?
Ti miliardáři, co si rochní rypáky v miliardách EUR z NAŠICH daní a ještě nás chcou všechny vyhunit, by měli jít před soud a pak pěkně houpat nohama jako odstrašující příklad jak dopadou vlastizrádci.
CZEXIT

3 hlasy

To nejsou nesmysly. Vás, socek a netáhel, je více než polovina každé společnosti a demokracie je o tom, že i takoví hovnimoři mají svůj hlas u voleb. Tak aby se politik dostal ke korytu, musí tlápat vaše prostoduché máčky a lhát. Hlas se dal prostě i dobytku, no.

0 hlasů

Šišlavé pšonské chazarské ožralé howado do konce života bude obhajovat své globalistické mecenáše, neboť ti jej do vedení EU dosadili, aby za ně odvedl špinavou práci a připravil milióny gójimů na "službu pro vyvolené" - tedy pejzaté sionisty.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi