Jak svléknout modelku aneb Čím přimět muže k nákupu kalhotek

Relax
13. 7. 2014 13:59
Muži kupují ženám spodní prádlo jenom ve dvou procentech případů (ilustrační foto).
Muži kupují ženám spodní prádlo jenom ve dvou procentech případů (ilustrační foto).

Brazilská módní značka spodního prádla Marisa Lingerie vsadila na originální reklamní trik. Vzhledem k tomu, že muži spíše obdarují drahou polovičku květinou nebo bonboniérou, firmy se spodním prádlem se musí v oblasti marketingu více snažit. A Brazilcům se to vyplatilo, za jejich reklamu v tabletové verzi časopisu Playboy dokonce získali na festivalu v Cannes třetí místo v kategorii "Chytrá řešení pro mobilní zařízení".

Jak vlastně samotná věc funguje? Nakupující si vybere daný kousek - podprsenku, kalhotky nebo kombiné přímo na modelce. Ve chvíli, kdy zaplatí, z už tak spoře oděné modelky část spodního prádla zmizí. Čím víc nakoupíte, tím víc nahoty uvidíte. Dívky, které prádlo nafotily, se také až nápadně liší od běžných hubených modelek, které by svým hrudníkem muže tolik nezaujaly.

Dojde tedy nakonec k výhře všech stran. Žena dostane prádlo, muž striptýz. A Marisa Lingerie je hned bohatší o osm tisíc mužských zákazníků. Tak už zbývá jen doufat, že ženám nebude vadit, že je muž šatí, aby svlékl jinou.

Další čtení

ilustrační obrázek

Kakapo soví: Nelétavý papoušek, který se vrací z pokraje vyhynutí

Relax
Aktualizováno: 28. 2. 2026 11:07

Zima jde do finále! Užijte si nejlepší après-ski sezóny s VELO

Relax
26. 2. 2026
ilustrační obrázek

Světový unikát: jediný chov chameleonů zelených na světě se daří v Česku

Relax
25. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ