Zpěvačka Jessie J poprvé v Česku. Vystoupí na Colours of Ostrava

29. 1. 2018 14:30
Zpěvačka Jessie J.
Zpěvačka Jessie J.

Britská zpěvačka Jessie J vystoupí poprvé v České republice. Letos v červenci se představí na mezinárodním hudebním festivalu Colours of Ostrava, řekl mluvčí přehlídky Jiří Sedlák.

"Jessie J patří k největším globálním hvězdám současnosti. Prodala miliony alb, její hity jako například Price Tag, Nobody's Perfect, Domino nebo Bang Bang okupovaly první místa hitparád, zpívala pro královnou, získala Brit Awards, pětkrát cenu MOBO i nominaci na Grammy." vyjmenoval Sedlák. Ředitelka Festivalu Zlata Holušová řekla, že Jessie J vládne impozantním hlasem a její vystoupení jsou pověstná fantastickou koncertní show. "Dokáže strhnout i ty největší davy, jako třeba v Glastonbury," dodala Holušová.

Jessie J je doma v popu, soulu, R&B, eletropopu a hip hopu, ale při závěrečném olympijském ceremoniálu si v Londýně s kapelou Queen zazpívala We Will Rock You. Pomáhala psát i skladby pro Miley Cyrusovou nebo Chrise Browna. A když do skladby Bang Bang přizvala Arianu Grande s Nicki Minaj, stal se z ní celoplanetární hit. "Na Colours of Ostrava přiveze Jessie J nové, dlouho očekávané čtvrté album R.O.S.E.," řekl Sedlák.

Festival Colours of Ostrava se uskuteční od 18. do 21. července v unikátním industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. Mezi dříve potvrzenými jmény jsou London Grammar, George Ezra, Paul Kalkbrenner, Cigarettes After Sex, Kaleo, Future Islands, Beth Ditto, Mura Masa, Ziggy Marley, Aurora, Calexico a další.

Autor: ČTK Foto: ČTK , APInvision/Jordan Strauss

Další čtení

ilustrační obrázek

Děsivá statistika z Ukrajiny: Porodnost spadla na polovinu, v zemi umírá čtyřikrát více lidí než rodí

Zahraničí
24. 7. 2026
ilustrační obrázek

Plošný zákaz technologií dopadne na nadané žáky a přinese chaos, varuje psycholožka

Domácí
24. 7. 2026

Macron: Proti požárům budou zasahovat ve Francii vrtulníky z ČR a Slovenska

Zahraničí
Aktualizováno: 24. 7. 2026 07:33

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ